Přejít na obsah

SEX v Octavii


zabiak

Doporučené příspěvky

tak jediný auto, který jsem nepokřtil je manželčina OOOO. V oktávce jen jednou se ženou :D Nejvíc dostávala záhul 105 a 120, jestli ještě existujou, tak by mohly vyprávět :D Tak nějak od jisté doby, kdy jsem pořídil první vlastní byt, tak ta potřeba přestala bejt. Pak přibyla manželka, a přecejenom už dávám přednost pohodlí. A jak už je i prcek, kterej je furt s náma, tak už ani takové rychlovky na různých možných i nemožných místech moc nepřipadaj v úvahu :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevadí vám při sexu na předních sedačkách loketní opěrka?

mě překážela. Vzadu to bylo v pohodě :t

Ona jde sklopit ne? :smich:

Tak dneska jsem se dostalk tomu, abych ještě pořádně vyzkoušel zklopit opěrku, buď nahoru a nebo dolů. No samozřejmě, že když sklopím obě dvě přední sedačky, tak tam ta opěrka překáží.

To bych chtěl vidět, kam si jí sklopil ty!!

lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No já to mám vyzkousene ve feline, a musim rict ze nic moc, bylo to v sobotu vecer a asi 100 metru od auta hrala nejaka kapela a pred ni skakalo a hazelo hlavou asi 100 lidi. to bylo V AUTE poprve a naposled. (aspon zatim he he) Porad jsme spekulovali jestli vzadu nebo v predu, nakonec jsem sklopil sedaky a byli ve predu. A kdyz bylo po vsem, zjistil jsem ze jsou zaple blinkry, svetla, mlhovky pak naastartuju a rozjede se sterac,proste vsechno pomackane, od blata z bot, no a pro ty co se na nas z povzdali divali to musel byt zazitek.... Auto se hope, blinkry blikaji, svetla se zapinaji, vypinaji....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
No já to mám vyzkousene ve feline, a musim rict ze nic moc, bylo to v sobotu vecer a asi 100 metru od auta hrala nejaka kapela a pred ni skakalo a hazelo hlavou asi 100 lidi. to bylo V AUTE poprve a naposled. (aspon zatim he he) Porad jsme spekulovali jestli vzadu nebo v predu, nakonec jsem sklopil sedaky a byli ve predu. A kdyz bylo po vsem, zjistil jsem ze jsou zaple blinkry, svetla, mlhovky pak naastartuju a rozjede se sterac,proste vsechno pomackane, od blata z bot, no a pro ty co se na nas z povzdali divali to musel byt zazitek.... Auto se hope, blinkry blikaji, svetla se zapinaji, vypinaji....

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle  mi do auta nesmí... :p

Proč proboha :o

Protože luxovat chlupy a dostávat mr*ku z černých sedadel není nic moc. A k sexu na kapotě nemám, co bych dodal...

Hehehe, ty woe :smich: Ja tam mam chlupy od psa a tekutiny radsi poslu dovnitr B);)

Jelikoš a protože mám kožený sedačky, tělesný tekutiny tohohle druhu jdou dobře dolu :D a když partnerka zkoušela při 210 km/h jestli se jí vejde hlava k volantu...nebylo to vůbec špatný... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak tohle  mi do auta nesmí... :p

Proč proboha :o

Protože luxovat chlupy a dostávat mr*ku z černých sedadel není nic moc. A k sexu na kapotě nemám, co bych dodal...

Hehehe, ty woe :smich: Ja tam mam chlupy od psa a tekutiny radsi poslu dovnitr B);)

Jelikoš a protože mám kožený sedačky, tělesný tekutiny tohohle druhu jdou dobře dolu :D a když partnerka zkoušela při 210 km/h jestli se jí vejde hlava k volantu...nebylo to vůbec špatný... ;)

a neměl jsi ve 210 kalhoty plný úplně něčeho jiného :D:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tak nebrat, prostě teď už vím, že jí mám předtím vyzout :)

TAk na to pozor.Ja som pocul historku ked chlapik isiel s manzelkou v aute a zacali sa zahmlievat okna (kvôli dazdu???)a na prednom skle sa vykreslili odtlacky nôh. :laugh.gif

tak takhle skutecne dojel muj kamarad - dnes rozvedeny... ;)

A ze se tam ty nohy moooc pekne otiskly.. :D

Povinna vybava - poradny bavlneny hadr na otreni okna, nebo stary dobry Clarin. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Teda nejlepší u liftbacku je kufr a skopený zadní sedadla, jste tam hezky schovaný a ten ergonomickej tvar rezervy pod váma je super na záda bezesrandy.

A jak tu psal Murdoc, tak bych akorát chtěl dodat, že pro zlepšené pohodlí je potřeba pro tuto polohu volit jen rychlostní stupně R, 1, 3 a 5 a nejhorší na téhle poloze je podřazování na 4 na dálnici, to je tak zásadní, že tím vše končí :laugh.gif

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má otazka zní kolik z vás co provozujete hobling v aute ma zatmaveny okna.-))

ja sem todle ve svých mladych letech resil s mou tehdejsi pritelkyni (dnes zenou), felda byla nase prvni auto ale jaksi díky nedostatku vhodneho prostoru bylo auti vhodnym místem k zabave, ikdyz se ta moje stydela ze nas nekdo uvidi.....kdyz sem kupoval za par let dalsi auto vedel jsem ze musi mit fest zatmavene okna aby to byl ten spravny smajchlkabinet :-)kupodivu po zatmaveni se investice milionkrat vyplatila a chut zeny ze zvysila z 200 % .-)))mate taky takove podobné zkusenosti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam na to svem auticku skla zapecene a jsou hezky zrcadlove. Krome toho, ze v lete hezky odrazi od slunce paprsky a za tim sklem je skutecne prijemne, tak tam taky neni dovnitr vubec videt a ma to sve vyhody a nekdy jsem to jiz i vyuzil a neni to o tom, ze bych k tomu potreboval divaky.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
Tak nas se superfattym napadlo ze bysme mohli zalozit tohle tema a treba se to chyti :D

Jaky mate zazitky at uz prijemny nebo neprijemny se sexem v autem nebo na nem pochlapte se :p

ty woe já já jaký já? Já jsem slušnej, žádná autoerotika lol

nebo se taky můžete pobabit..

Vsaď se Janičko , že do zítra poledne máme minimálně 500 návštěv.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...