Přejít na obsah

SEX v Octavii


zabiak

Doporučené příspěvky

Jednou mi spolupracovník popisoval, jak se vášnivě mazlil se svou kamarádkou ve Š 120LS. Tlačil to do ní fest a ona se přitom v botech s potpatkem opírala o strop! Už je vám asi jasný, co se stalo. Propíchla mu ve dvou místech ten koženkový tapeťák! :p:p

Jak to asi vysvětlil své manželce, to si už nepamatuji.

Poučení: chlapi pozor na potpatky! Octaviácký tapec je taky choulostivý!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tak nebrat, prostě teď už vím, že jí mám předtím vyzout :)

TAk na to pozor.Ja som pocul historku ked chlapik isiel s manzelkou v aute a zacali sa zahmlievat okna (kvôli dazdu???)a na prednom skle sa vykreslili odtlacky nôh. ::'

ty voe... to museli byt vyhovorky..... "to urcite fservise.." "predosly majitel.." "to lienky ako freklame na 207micku..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sedana a v pohodě na zadních sedadlech. A pokud má někdo problém z chlupů a tekutiny, tak si dejte pod prcky prostě deku nebo ručník a je po problému. Ale co se týče mě tak s těma chlupama nevím nevím. Já nesnáším bobry a proto s tímto žádnej problém nemám. Udržovaná koc je prostě udržovaná koc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Soutěž o tričko na diskuzi auto.cz

Diskuse: Sex v autě. Jaké máte zkušenosti?

08. 07. 2006, 02:12

Venku řádí tropické teploty, a tak přicházíme s diskusním tématem, které na vás chystáme už od zimy. Začátek léta je pro něj nejvhodnější. Jaké máte zkušenosti s intimními chvilkami v autě? Zúčastněte se horké sobotní diskuse.

Podle výzkumu firmy Durex je nejběžnějším místem pro sex na veřejnosti u všech respondentů auto (50 procent). Podle BBC mají řidiči a řidičky v průměru šestkrát v životě sex v autě. Známý sexuolog Radim Uzel zase v jednom rozhovoru prozradil, že jakákoli sexuální aktivita během jízdy je mnohem nebezpečnější než telefonování, ovšem pouze tehdy, pokud vůz stojí a má zataženou ruční brzdu.

Jak jste na tom vy a sexuální radovánky v autě? Máte nějakou zajímavou příhodu? Můžete nám sdělit vlastní zážitek, nebo si klidně vymyslet svůj. Fantazii se meze nekladou. Co takhle vaše auto snů a váš ženský idol? Jaké by to bylo? Moc velké detaily, které by se vyjímaly hlavně na stránkách erotického časopisu, klidně vynechte. Cení se vkus a originalita. Taky můžeme diskutovat nad tím, jaké auto je pro to nejvhodnější. Co myslíte?

3x tričko pro nejlepší: Ze všech diskusních příspěvků redakce na konci týdne vybere 3 nejlepší příspěvky nebo příběhy na téma "Sex v autě" (ať už vaše nebo smyšlené), jejichž autoři budou odměněni speciálním tričkem s logem AUTO.CZ.

lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...