Přejít na obsah

po rozvodech tolik netáhne


maniak

Doporučené příspěvky

Tak jsem byl v jiném servisu a tam mi řekli, že je špatně nastavený předvstřik nebo tak něco, tak jsem se hned objednal na pondělí, že mi to seštelují. Jsem zvědav, už jsem si myslel, že jsem asi magor když mě přesvědčoval, že se tam nic nenastavuje a že je všechno jak má být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Trumen: No tak vidíš,že to jde..trošku hledat. Hodnota není,rozpálený motor po jízdě nastartovat,připojit Vag com,ř.j. 01 Motor,přizpůsobení, kanál 01, dole TDI graf, vybereš podle kodu motoru ten co máš,záleží na verzi vagu, u 304 nevybíráš nic. Pak Ti vyběhnou 3 linky. Ideál hodnota je v prostřední.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trumen: No tak vidíš,že to jde..trošku hledat. Hodnota není,rozpálený motor po jízdě nastartovat,připojit Vag com,ř.j. 01 Motor,přizpůsobení, kanál 01, dole TDI graf, vybereš podle kodu motoru ten co máš,záleží na verzi vagu, u 304 nevybíráš nic.

No jo udelal sem rozvody a nemuzu to natočit , mam jen obyč. VAg ukazuje nejakou hodnotu předvstřiku žadnej graf tam neni , tak nevim kde je problem , je mozny ze to muze bejt zavzdušnena paliv.soustava ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trumen : Předvstřik se měří na nastartovaném autě, takže dokud to nerozchodíš, nemáš šanci. Jinak o pár příspěvků výš máš poheld na ten tdi graf, jestli čteš teda příspěvky od začátku.Mě se to teda nikdy nezavdušnilo, po rozvodech to jde vždycky hned na drc, spíš bych to hledal jinde, ale jen ty víš,co jsi s tím dělal. Šrouby držáku motoru máš nové + utažené na předepsaný moment? Pokud ne, připrav se, že ti může motor spadnout a máš taky problem.

Maniak: Ta spotřeba je luxus, ještě musíme něco spáchat, na co jsem zapoměl :palec2:

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdar kluci, tak jsem to tu pročítal a i když je to tu už starší doufám že poradíte. Auto je po rozvodech už delší dobu a co to udělali zdá se mi líne a spotřeba obrovská 6-7l je fo Fabia 1.9TDI 74kw. No Nedávno jsem si koupil kabel a říkal jsem si že se na to mrknu pročítám fórum a našel jsem tohle téma... No naměřil jsem tohle

post-12759-0-38324800-1332316148_thumb.p

post-12759-0-23301600-1332316180_thumb.p

Se omlouvám, že to dávám k oktávkám^^

Tak vyřešeno u PD je TDIGraf k ničemu hodnoty sedí jak hrnec na prdel .)

Editováno: , autor: Pecan22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdar vespolek, jdu si poplakat... Co takhle založit soutěž, kdo ho má po rozvodech většího... :kol-98: teda předvstřika ? Měřeno po příjezdu z dovči v těch třicítkách. PS na netbooku mi nejde tlačítko PrtScr

---

Tak konečně seřízeno, ten parchant mechanik ze mně ještě dělal vola, prý "na graf nekoukám, předvstřik seřizujeme na vačce, na čerpadle až když má někdo problém" . Tak jsem mu zamával před nosem grafem a listy z DP :rtfm: , ale asi jsem ho nepřesvědčil, a to prý chlapec pracoval v autorizáku :wallbash:.

Rozdíl jako kráva, prázdná lemra jela jako plně naložená, jakýs takýs zátah až někde za 2 tis., do kopce to sotva jelo. Teď živej rozjezd, že si všimla i drahá polovička, ještě ve 170km/h krásná akcelerace, dál jsem to nemordoval :D .

post-6185-0-03527900-1340968450_thumb.jp

post-6185-0-40244100-1340968501_thumb.jp

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravým, chtěl bych se zeptat, mám Octavii, motor ALH, má chip na 88kW..do výměny rozvodů jela jak má vše v pořádku,


po výměně to není ono, zdá se mi tvrdší chod motoru, a nejde do otáček jak před tím a přikuřuje? jestli špatně nastavili 


 


přikládám odkaz na log pokud pomůže trochu, je jen udělaný na rychlo. Pokud by nestačil udělám novej a poctivej..


Díky


 


http://ulozto.cz/xsn...3-010-kamil-csv


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 5 let později...

Zdar chlapi, nebyl by tu někdo kolem okr. Mělník, a byl tak hodný se mi juknout na ten předvstřik? Plus tedy pokud by byl špatný, tak nastavit? Auto občas nestartuje při studeným startu a kdyz už ano běží chvilku jak pytel hoven. Zhavici svíčky hotové, vstriky po repasovaný, nový startér a baterka. 1.9 tdi PD 77kw bxe 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...