Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Ze všech dosud dostupných informací vyplývá, že nová FIII bude vpřevlečené Polo. To je OK, jen mě trochu matou některé rozměry: FIII je široká 1732 mm, Polo 1682 mm, přesto je vnitřní šířka FIII 1401 mm a Pola 1420 mm. Zdá se, těch 5cm navíc se v FIII moc nepodařilo využít ve prospěch vnitřní šířky. Také rozchod kol je oproti šířce dost malý. Jsem opravdu zvědavý jak bude FIII vypadat v reálu a jak se v ní bude sedět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskuse pod článkem je pro mě zábavná hlavně tím, že na auto.cz nemohli ještě před pár lety (než jsem tento server přestal navštěvovat) přijít Škodovkám a hlavně Fábiím na jméno - a dnes - podívejme, je to pro ně etalon ... Ale pokud bude nová Fabia i ve vyšší výbavě plasťák, jako Rapid, tak jsem z toho smutný. Pravděpodobně ji nechám těm mladším, kterým je určena ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskuse pod článkem je pro mě zábavná hlavně tím, že na auto.cz nemohli ještě před pár lety (než jsem tento server přestal navštěvovat) přijít Škodovkám a hlavně Fábiím na jméno - a dnes - podívejme, je to pro ně etalon ... Ale pokud bude nová Fabia i ve vyšší výbavě plasťák, jako Rapid, tak jsem z toho smutný. Pravděpodobně ji nechám těm mladším, kterým je určena ...

A co si chceš koupit ? je to nový trend a s tím se musíš smířit, nebo koupit auto u jinýho výrobce. Já když vyšel Rapid jsem si řikal to samý - tvrdý plasty to nikdy nekoupím. Pak jsem se zamyslel, šel se na to podívat a prostě nepoznáš že to je z tvrdých plastů dokud na to nešáhneš ( a jak často na to saháš ? - pouze když čistíš a v tomhle je lepší z tvrdých plastů ) a palubky jsou u Škodovky velmi dobře zpracované. O víkendu jsem byl u Jaryho, má O3 RS a nepoznáš v palubce rozdíl. Takový Rapid Fresh Ambition už jí má moc pěkně i provedenou ( chromy, multifunkční volant, koženka apod. ), oproti současný Fabii 2 vypadá ten interiér více dospěle. A na tom RS bylo daleko více vidět šetření a to u auta za 700 tis nasere, copak u Rapidu nebo Fabii za 300. Ta mánie kolem plastů jsou jenom předsudky. Ale nepočítej s tím, že když koupíš O3 a nedáš za to víc jak 400 - 450 tis, že to bude nějaká hitparáda co se týče plastů a toho jak to působí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...