Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Osobně jsem potkal F3 na 16" ještě zamaskovanou a musím říct, že proporce auta vs. zapadlost kol byla tak akorát :) Nic extra, ale zas nic strašného, jako má třeba O3.

 

Co se týče ceny, tak nový model je vždycky drahý. Si vemte, co jste dostali za 250 000 kč v době, kdy vyšla nová F2 a co dostanete teď, když si jí ještě stihnete objednat. To je nebe a dudy.

 

Mě se F3 líbí dost a kombík snad ještě víc.

 

Jinak já nejsem náročný uživatel auta, takže mě manuální klima, el. okna, el. zrcátka, tempomat a loketka bohatě stačí k tomu, abych s autem jezdil komfortně i delší trasy. Zadní okna v el. mi jsou k ničemu, stejně tam nikoho nevozím a nějaké front assistenty apod. kraviny mi přijde jen zbytečné vyhazování peněz :) kor v tomhle segmentu. U O3 nebo Supa budiž, ale v nákupním košíku je to zbytečnost, stejně jako navigace za nesmysl :)

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že F3 je přesně taková na co si ve svém segmentu hraje a přesně tam i patří. Pozitivně hodnotím, že ŠA ustoupila od vozů typu "užovka"  :kol-28: Takže uspěch či neúspěch u kritické veřejnosti může znamenat cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to není pravda, první Fabia byla celkem OK na plecháčích a originálních poklicích a takových aut znám daleko víc... Focus je také OK na plecháčích.

 

U F3 tomu moc nepomáhá moc tlustý pruh lemu blatníků...

 

PS: jenom bych můj první příspěvek krapet poupravil, F3 bude asi vypadat hnusně na malých kolech - né jenom plecháčích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to je nebo neni pravda se muzeme dohadovat do nekonecna a kazdy z nas bude mit svou pravdu.

Proto to cele nema nejmensi smysl a trvat si na svem je hloupost.

Duvod?

Kazdy to vnima jinak, osobne napr. rikam, ze Rapid na cemkoliv mensim nez 16" nevypada dobre.

Ideal je 17", proto jsem je na Rapidu mel. Ze se mnou nebude rada z vas souhlasit je predem jasne a legitimni.

Tak neplacejme prazdnou slamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kola dělají auto, protože designéři tak navrhují auta.

Proč škodovka vzdy pri prezentaci snižuje auto kurtama, protože to lip vypadá s těmi velkými kolY.

Kazdej furt kouká na spotřebu, a ze vyhodi pak za větší průměr pneu peníze ,na to už nikdo moc nehledí..

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct že u mě dobrý, na design si pomalu zvykám - ty ofiko fotky jsem si prohlížel v tištěné podobě ve SM - o dost lepší než když jsem na to jen tak mrkl na monitoru.

Menší kola každé auto vzhledově trochu shodí, ale na F III najsou zdaleka tak utopená jako třeba na O III - a toho jsem se trochu bál. Kombi se mi jeví vzhledově vyváženější než hatch. Oproti šalině F II combi to bude určitě velký posun. Jsem hodně zvědav na interér a až ji uvidím naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, jsem zvědavej, jaká lišta bude v základu... přijde mi docela široká...

 

Jinak žádná převratná hitparáda a umístění audio konektorů mi přijde takový že nevěděli co s tím...

 

a jedno ovládání na prostřední výdechy by mě asi štvalo, já osobně mám v jednom vůni a když nechci aby voněla, tak to prostě zavřu, nebo v létě když chladím, tak občas se najde někdo kdo v zadu pičuje že to na něj fouká... tak pravej zavřu a levej natočím na mě...

 

nevím no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to, že to je škodovka se tvůrci docela odvázali. Tady je cítit, že cílí na mladší klientelu. Mě se to líbí. Na spodku nebude nic konečně tlačit do kolene. Akorát by mi taky vadilo společné ovládání obou středních výdechů. Ty audio konektory budou podle mě utopený do hloubky a schovaný pod ovládáním klimy - fotka (PC vizualizace či co) takhle zepředu moc (asi) neznázorňuje tvarování do hloubky. Jen doufám že základní rádia budou něco jako u Golfu VII - tam i základní rádio má velký displej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...