Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Mě se ten čumák hrozně líbí, a je jasné že je to "nedražší výbava" V socce tak vypadat nebude :)

A F3 bude mít adaptivní tempomat, nebo co je ta hruška v tom nárazníku?

Mě se to líbí, ale jsem ujetej na kombíky tak si ještě počkám, ale i ten zadek se povedl, je to takovej mix, ale pěkné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LiborTDI:Front Assist

 

FRONT ASSISTANT" - varuje před nebezpečím kolize, případně se brzděním snaží minimalizovat její následky

Front Assistant je asistenční systém, který varuje před nebezpečím kolize, případně se brzděním snaží minimalizovat její následky. Je funkční v celém rozsahu rychlosti vozidla, vyjma popojíždění velice malou rychlostí. Radar, umístěný v předním nárazníku, sleduje prostor před vozidlem a kontinuálně vyhodnocuje vzdálenost, směr a rychlost pohybu předmětů (nejen automobilů). Na základě předem definovaných algoritmů určuje, zda se jedná o potenciálně rizikové objekty. Jeho dosah závisí na okolních podmínkách, jako je typ vozovky, klimatické podmínky, odrazivost předmětů před ním apod.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, vypadá to na Front Assistant, páč City Safety, jež má Citigo má radar umístěný v čelním skle. Nicméně nevím proč by Fabia neměla  mít adaptivní tempomat, když jej má Polo.

Co se xenonů týče, tak jim napovídala jedna detailních fotek světlometů, který vypadal takřka jako xenon od O III

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...