Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Určitě vydařenější než FII.Mně zas zarazilo že to má zrcátko v rohu s tím plastem,onehdá to u dáčky silně nějakej kritik odsoudil že je to out,ale mně se to právě líbí víc než přilepený patvary na dveřich.O cenách se zřejmě bavit nelze,podle mně to bude předražené a příplatek bude i za volant jak bývá běžné.Toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z fotek v provnání s polem úplně do očí bije rozdíl ve sklon předního skla. Mě proporce F III připadají skoro stejné jako u F II (takové trochu no... ... boudovité) jen na to designér tak nějak navěsil víc hran, které sice dělají lepší výsledný dojem, ale zase úplný zázrak to tedy není. Polo se mi líbí více, F I byla na svou dobu taky jednoznačně hezčí. F III možná jen není fotogenická, v reálu myslím že bude vypadat jistě o dost líp. Dixi, nevíš kdy uvidím nějaké foto interiéru? Ten mě zajímá nejvíce - snad tam nebude zas to loketka, která prakticky vylučuje používání ruční brzdy :kol-44: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možný to je, ale už si nějak nedovedu představit, že by Kabaň dokázal překvapit něčím novým (a hezkým).

 

Překvapení novým už tady bylo. Dopadlo to korejským faceliftem OII, který se víc jak polovině lidí líbil míň jak původní verze. Ještě předtím přišla Fabia II a Roomster. Opět dva příklady svěžího a neotřelého designu.

 

 

Pro pořádek, Kabaň řekl:

 

 

...(na prosbu, aby načrtnul linie Fabie) Když před sebou vidím tužku a papír, tak mě to hodně dráždí, ale naskicovat Fabii vám tady nemůžu. Nicméně vězte, že pokud jde o zadní partii, bude nečekaně jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překvapení novým už tady bylo. Dopadlo to korejským faceliftem OII, který se víc jak polovině lidí líbil míň jak původní verze. Ještě předtím přišla Fabia II a Roomster. Opět dva příklady svěžího a neotřelého designu.

 

1) Ani jedno z toho neměl na svědomí Kabaň.

2) Tehdy se aspoň od sebe daly jednotlivý modely rozpoznat (pominu-li shodnou příď FII a R). Ale dneska je to všecko na jedno brdo. (A tu hrůzu v podobě Vision C raději ani nevzpomínat.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono taky bude třeba počkat na reálné foto, tyhle retuše vždy vypadají pěkně, velká kola apod. Sociální verze na malých kolech budou zase ošklivé, bude třeba si připlatit aby to trochu vypadalo, což ale není žádná novinka, vždy to tak bylo. Reálně ale budou podle mě kola proporčně menší než na obrázku, utopená a s velkou mezerou - viz Rapid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...