Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Zcela výjimečně musím Vlkošpičkovi dát za pravdu - všecky tyhle malolitrážní dvou- a trojhrnkový motorky do sekaček, mixérů a stěračů montovaný na 4 kola slouží jen a výhradně k tomu, aby se po zprůměrování emisních hodnot daly vyrábět a hlavně bez horentních a astronomickejch ekologickejch pokut prodávat relativně malosériový mnohaválcový a mnohalitrový křižníky silnic. Neboli dvacet tříhrnků vyvažuje pro klidný spaní bandy ekoteroristickejch zmrdů provoz jednoho Audi A7, aby ten zmrd, kterej si ho chce koupit, zacáloval "jen" asi 5 mega jeho dnešní ceny a ne třeba trojnásobek, jak by vyplynulo z prostýho výpočtu ekoteroristickejch daní za nadměrný emise. Jednoduše se "těm nahoře" skládáme na jejich přepych nejenom financema, ale i emisníma limitama... Jeden žere za všechny, všichni makají a trpí na jednoho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezisi, to je jak do dubu,.... pokud se vam to nelibi tak si kupte to Bentley ci co a je to,... nikdo vam trivalce nenuti. ;)

 

Inu, pokud nevite, ono ani vetsina zakazniku na co je cilena skupina Rapid, OIII a FIII prahne pravepo co nejnizsi spotrebe, nebo-li, je to jeden z hlavnich faktoru. Dalsi jsou nizke porizovaci naklady a hlavne, aby se v tom dalo neco previzt ;)

 

 

........ proto rikam, nereste trivalce, stejne placete na spatnem hrobe a i kdyby ne, tak stim zvas stejne nikdo nic neudela. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím..ale i v autech niší střední třídy jsou tříválce ano sice s turbem....fabie je malé auto a v této třídě byli vždy základem tříhrnky bez turba !není to nic nového tak to pochopte někteří....já v tom nevidím nic špatného...ano...fabia je o něco těší než třeba corsa opel...

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všude píšou že FIII má automatický dojezd/stahování jen u řidičova okna a i tady psalo pár lidí že je to škoda, myslíte že to nešpůjde dodělat i na zbytek oken, nebo aspoň na spolujezdce? Vždyť to nemůže být zase až tak těžký ne? jiný tlačítko, možná nějakej drát navíc a pár řádků v komfortce...nebo je toho víc? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý je teď nějaká akce a tak jezdí sem a tam někde po Praze :)

 

"Máme v práci akci fabia III training day 2014 prevazime fabia III do letnan a druhy den s Boleslavi k nam na doplneni kapalin a dotankovani a umyti a pak znova pres vecer do 11h zase to vozime do letnan a takhle to bude delat az do 6.12. takze si mylim ze o fabiich III se mi bude i zdat"

Editováno: , autor: LiborTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do půl roku je přefabiováno.Dnes zajímavý poznatek.Odjíždím si od marketu a tu mně zastaví pán který se právě dovlekl s fordem mondeo,,stahnu okénko a jeho první dotaz za kolik jezdím,dostal info a zapěl chválu na stepíka,ani ho nezajímalo kolik že to má hrníčků.

Editováno: , autor: modrazem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm Pyro ja tak dnes idem autom po ulici a zrazu BUM! nová Fabia! , ale bolo šero a po skúmaní to bol len hnedý spaceback :/ :D

 

mne už z tej Fabie3 hrabe a ešte som ju ani naživo nevidel :(:D

PS: ale bolo šero takže to len obehlo okolo mňa ale ostatní hovorili že to bola fábia tak som z toho jeleň :D

Editováno: , autor: juraj07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je taky něco ke combi:

http://www.novinky.cz/auto/351943-ceny-skody-fabie-combi-startuji-na-262-900-kc.html

 

Ale zarazilo mě že v dnešní době si Škoda dovolí dávat švihadla stále do základu a dělá z elektrických oken luxus i v mezivýbavě. Naštěstí FIII jde mimo mě a tak je mi to fuk, ale konkurence nespí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlku , vlku. Že z toho někdo dělá luxus čiší jen ze Tvých představ. Ve třídě Fabie je mají v základech snad všechny značky a za bůra tam naskočí nejen elektriky, ale i lakované kliky a špígly+klima. A pokud víš co je kalkulačka, tak si spočítáš co v tom paketu je obsaženo. A kdyby jsi ještě našel odvahu se juknout do ceníku např. Opelu, Fordu, Fiatu, tak zjistíš realitu cen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zarazilo mě že v dnešní době si Škoda dovolí dávat švihadla stále do základu a dělá z elektrických oken luxus i v mezivýbavě. Naštěstí FIII jde mimo mě a tak je mi to fuk, ale konkurence nespí.

A co má být? ŠA si dovolí přesně to, co dokáže prodat. Vzhledem k tomu, že nestíhají vyrábět, tak to evidentně není velký problém. Až jim to zákazníci přestanou baštit, tak holt budou muset změnit cenovou a výbavovou politiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...