Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

měl jsem možnost projet 1.2 tsi 66 kW, po srovnání s mou starší 63kW verzí na mě F3 působí méně dynamičtěji... ale svou roli určitě hraje to, že motor nebyl zajetý, dále je určitě, aspoň se domnívám, jinak zpřevodovaný na což nejsem zvyknut... ale nižší sportovnější posez v autě a tichý podvozek absorbující nerovnosti a výmoly bez hlasitých zvukových projevů, je oproti mé F2 výtečný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle rádio je náhodou super, vypadá výborně, sedne do té palubovky jak prdel na hrnec a poskytne vše co člověk potřebuje, včetně SD karty, co víc je potřeba, není vždy nutnost mít co největší displej :)

 

Vypada to opravdu dobre, mozna by to vyhralo i nejakou designovou soutez (bez ironie). Ale krome tohu uz pouze soutez o nejmensi displej roku a o co nejmensi prakticnost. Jak na tom nekdo bude treba listovat adresarema plnyma MP3ek to si nedovedu predstavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže prý se od zdražení od 1. 12. netýká Fabie III... Opak je ale pravdou, jen je zdražení skryto ve zvýšení příplatku za litá kola. 16" jsou u Combi verze Style o 2 200 Kč dražší, barevná 16" nyní za 7 500 a 17" za 10 600.  :kol-32:

Podle mě je to jen zimníma pneu, co jsem koukal, tak mezi 15" a 16" zimákem je rozdíl cca 2000 na jedné gumě, u letních to takový rozdíl není.

 

Můj dotaz se schoval pod ostatní příspěvky. Neviděl někdo video s akcelerací verze 1.2TSI s výkonem 81kW??

Viděl jsem akorát nové Polo s 81kw, na youtube je na něj pár videí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže prý se od zdražení od 1. 12. netýká Fabie III... Opak je ale pravdou, jen je zdražení skryto ve zvýšení příplatku za litá kola. 16" jsou u Combi verze Style o 2 200 Kč dražší, barevná 16" nyní za 7 500 a 17" za 10 600.  :kol-32:

a nejsou zdražený všechny kola u všech modelů ? tenhle problém řešíme nyní v práci, hliník podražil skokově o 20%, nějaký spekulant skoupil velké zásoby hliníku a zpracovatelé se bojí mít velké zásoby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to jen zimníma pneu, co jsem koukal, tak mezi 15" a 16" zimákem je rozdíl cca 2000 na jedné gumě, u letních to takový rozdíl není.

 

Myslíš jako že auto objednané v zimě dodají na zimních pneumatikách přímo z továrny? To nemůžeš myslet vážně  :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nejsou zdražený všechny kola u všech modelů ? tenhle problém řešíme nyní v práci, hliník podražil skokově o 20%, nějaký spekulant skoupil velké zásoby hliníku a zpracovatelé se bojí mít velké zásoby...

 

To po pravdě netuším, jiném modely jsem nezkoumal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže prý se od zdražení od 1. 12. netýká Fabie III... Opak je ale pravdou, jen je zdražení skryto ve zvýšení příplatku za litá kola. 16" jsou u Combi verze Style o 2 200 Kč dražší, barevná 16" nyní za 7 500 a 17" za 10 600

Není to skryté zdražení, kola se cenově navyšují u všech typových řad. A k výše uvedeným příspěvkům ohledně zimních gum. Fabrika prodává auto na pneumatikách. Jakých, to se neřeší. Zimní ukládá zákon pro provozovatele. Výrobce s tím nemá nic společného. Další věcí je objednání auta na sklad a ono se jaksi v zimě neprodá a čučí na salonu do léta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takový pocit, ze snad dokonce musejí dodat na zimních pneu, aby bylo auto připravené na odjezd rovnou...

Špatný pocit. Do salonu z kamionu na letních. V salonu koupit zimáky a s letníma v kufru pak šupky dom.

Editováno: , autor: svirus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...