Přejít na obsah

Koupě ojeté Fabie I - poraďte


Host rosta

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Dobrý den,

chtěl jsem se vás zeptat zdali je reálné, koupit Fabii 1 Kombi rok výroby cca 2002-2005 v nějakém slušném stavu cca za 50000???. Sháním velmi rychle, ale v cenách u Fabii se moc neorientuji. Co se týče motorizace, na tom nezáleží. Moc děkuji za informaci a názor....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych na prodej svoji ...... uz nevypada tak jak byla upravena, uz je normalne v seriovem stavu, nove tlumice, jinak co se tyce po motorove strance je v nejlepsi kondici, vse delano za vcasu i drive a nekdy i preventivne,. je to na delsi povidani, abych ti o ni neco vice povedet, musi to clovek videt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

chtěl jsem se vás zeptat zdali je reálné, koupit Fabii 1 Kombi rok výroby cca 2002-2005 v nějakém slušném stavu cca za 50000???. Sháním velmi rychle, ale v cenách u Fabii se moc neorientuji. Co se týče motorizace, na tom nezáleží. Moc děkuji za informaci a názor....

Všechno jde,ale chce hledat :)

Já jsem v létě prodával FI Combi rv.2007 1.4 16v 74kw s nájezdem 298tkm. :) Výbavu měla pěknou-4x airbag,výhřevy sedaček,mlhovky,klimu (i když ta nejela),byla chvíli po STK,předek v elektrice,zrcátka v elektrice,klimatizované přihrádky,rádio na CD,ASR,apod. :)

Kupoval jí kamarád pro svého strejdu a auto jezdí do teď :) Aktuálně má prý najeto cca 301tkm. Bylo to sice auto,které bylo původně firemní,ale jinak až na nějaké ty škrábance byla v pořádku,ani olej nežrala :)

Zkoukl bych tu od Lukáše,to byla fajná fabka :)

Lukason-nebudeš mi věřil,ale včera mě napadlo v jakém stavu jí asi teď máš :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ouuuu ze shanis combi to sem jak si v zapalu prehlednul :( no co se da holt delat kazdopadne kdyby si mel vic penizku, mohu doporucit tohle combi ;)

 

http://www.sbazar.cz/smidlibor0/detail/14487439-prodam-skoda-fabia-combi-sport-19tdi-rv

 

 

Ondra16V: .... je v serii je tam jeste par veci co je potreba prodat ale v tehle zime se mi do toho jaksi moc nechce :D ... ale bude potreba co nejdrive, protoze bude nejspise nastupce v podobe FIII combi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci. Tak snad zde na foru jiz zustanu. Dnes se mi podarilo koupit za 44000 stribrnou fabku combi. Neni to buh vi jaka strela, r.v 2003 1.4mpi klima. Nikde nic nerezne jen par klasickych carek na laku nic ale sileneho. Motor jede teda alespon po jizde cca 50km celkem hezky, i kdyz mi byla kosa jako prase tak jsem po zahrati auta zkusil klimu a funguje. Az teda na radio to musim poresit. Vzhledem k tomu ze jsem musel prodat mou milovanou Audi A4 z osobnich duvodu snad jsem s motorem 1.4mpi neudelal zle. Auto jako rodina jsme rychle zhaneli. Doufam ze poslouzi. Tak vas timto vsechny kluky zdravim a aspon novy clen se starym autem v klubu. Cuuuus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...