Přejít na obsah

Koupě ojeté Fabie I - poraďte


Host rosta

Doporučené příspěvky

Do 50 tis. bych byt tebou neřešil žádné diesely, i když by se sehnat možná dal, ale v jakém stavu... Jak už tady radili, vzal bych nějakou Fabku s 1.4 MPI např 44 kW, motor je celkem držák, pokud je auto správně servisováno, 200 000 km není pro ten motor problém vydržet a za 50 000 kč se dají najít kusy i s pěknou výbavou. Jen je teda potřeba auto pořádně prověřit, zda a jak bylo servisováno, protože už budou mít víceméně všechny najeto 120 000 km a více a když na to někdo sr*l, tak by se ti to mohlo prodražit na opravách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, doufám že jsem se trefil do správného tématu, nevěděl jsem, kde jinde to dát. Jen mne zajímá, která fabie je nejlepší pro studenta. Nemusí to bůhví jak jet. Důležitá je nízká cena, nízká spotřeba a co nejmenší poruchovost. Někdo mi řekl, že v tomhle je nejlepší 1.9 TDI, tak mne zajímá váš názor. Děkuji mockrát za opdověď.

Pokud bys mě zájem, tak prodávám FI combi. Cena je sice vyšší než jsi psal, ale jsem 1majitel najeto 59tis. km perfektní stav. Auto bude při prodeji po servisu. Neměnil bych, ale mám 2 děti a tak chcem něco většího. Vidim že jsi z Ovy, tak to jsme teměř sousedé. Není problém na auto mrknout a projed se. Když koupiš auto do 50tis., počítej že tam budou nějakę investice. Já nabízim auto po servise a s prokazatelnou minulostí a pravdivým nájezdem. Věřím že několik let bys ní najel jen s dolíváním benzínu. Pokud bys měl zájem tak pisni ydoow@seznam.cz

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Urcite se zamer na prevodovku, odchazi casto. Hucenim pateho stupne pri pusteni nohy z plynu to zacina a potom se to zhorsuje, ze uz nezaradis jedna a zpatecku a spojka ti nebude vypinat uplne. V prevodovce bude volna hridel. Jinak motor vydrzi hodne. Sam mam na nem najeto skoro 700 tis. km. Mam ho v octavii a prevodovku uz jsem menil a druha pomalu zacina taky hucet. Turbo mam puvodni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Pánové jakou může mít cenu Fabia 1.4 MPI 50 Kw z roku 2001?

Má najeto 150 tis km poctivých.

Docela orezlé lemy a orezlé prahy.

Jeden práh byl 30cm pryč a musel se laminovat.

Hodně škrábanců a důlků na kastli.

Rozbitá maska.

Manžety na poloosách K.O.

Čepy řízení a siletbloky na remenech K.O.

Přední brzdy mlátí, zadní taky nic moc.

Nefunkční okno u spolujezdce (utrhaná lanka).

Nefunkční mikrospínače ve dveřích.

Děravý (rozlomený) vlnovec na předním dílu výfuku.

Svítí kontrolka ABS, airbagu, červená olejová bliká.

Nefunguje ostřikování čelního skla.

Docela mizerné startování a výkon podle mě dost slabí.

 

Auto má pěkný žlutý interiér, palubní PC, 4x airbag, Okna a zrcátka v elektrice. Posilovač.

Fábii vlastní moje budoucí švagrová a neví co s ním. Už s tím jezdit nechce.

Servis to samozřejmě nemělo viz výčet závad :D

 

Mám v plánu si ho vzít a dát si to v rámci zábavy do kupy.

Plus bych nehuntoval do práce svou Octavii.

Otázka je, co si za ní říct?

Před 3 lety se za ní dávalo 30tis a to byla ještě v cajku docela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jí vzal za 7 tis.

Vyměnil olej, filtr, vyčistil čidla a olejnička už nebliká.

Za 3300 se nakoupil přední díl výfuku, zadní silentbloky,čepy řízení a stahovačka...

Joo a 2 tuby Tempa :D :D :D

Kontrolka bagu je protože se odpojila sedačka a kontrolka ABS je kvůli zadnímu bubnu.

Nakonec to nebude taková hrůza :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...