Přejít na obsah

Zapezpecenie auta


djg

Doporučené příspěvky

Ta cena je aj s montazou -_-

Tiez nad tym premyslam, alarm uz mam, ale aj tak v noci pokojne nespim, asi si to pojdem dat namontovat, mozno sa mi bude spat lepsie :)

Jasne, niekto napise, ze v aute mozes mat aj neviem co, aj tak ti ho od....

Ale ten Zederlock, je aj tak zaujimavy a ta recenzia ma presvedcila, ked som videl iste video, ktore koluje po nete, ako lahko sa da otvorit defendlock a ine mechanicke zabezpecenia rychlostnej paky, mal som dost ...

tu je link na to video http://auto.jirkaposik.cz/defender.asf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
Ahojte, chcem sa Vas spytat, ci ste si uz niekto davali montovat do svojho auticka mechanicke zabezpecenie zederlock. Cital som o nom recenziu a je to celkom zaujimave, co Vy na to?

Tu je link: http://www.autoalarmy.sk/clanky/zederlock_-_recenzia.html

Ten Zederlock vyzera celkom fajn, ja si ho pravdepodobne idem dat namontovat samozrejme treba kombinovat s alarmom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heled pánové. Profíci když budou chtít tak to auto stejne šlohnou. Stačí jedno malé krásné odtahové auto a nezmúže nikdo nic. U nás tak šlohli jednu oktávku a vúbec jim nevadilo že celé jejich dílo sledovala městská kamera.Policajti se pak jenom divili jak dokázali být tihle hoši rychlí. Netrvalo jim to ani minutu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč pánové, když budou chtít tak ji budete mít fuč a žádné zabezpečení Vám nepomůže. A vím o čem mluvím pěkných pár let se tím zabývám a snažím se ty hajzly chytat i když je to hodně těžké, jsou rok od roku rafinovanější.... :huh:

:palec2: :palec2: tak pridej Sherlocku ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heled pánové. Profíci když budou chtít tak to auto stejne šlohnou. Stačí jedno malé krásné odtahové auto a nezmúže nikdo nic. U nás tak šlohli jednu oktávku a vúbec jim nevadilo že celé jejich dílo sledovala městská kamera.Policajti se pak jenom divili jak dokázali být tihle hoši rychlí. Netrvalo jim to ani minutu!!!

u nas, staci sledovat spravy, uz policajti 'bez problemov' stielaju po podozrivych autach ... co je dobre

malym krasnym odtahovakom akurat ujdes cyklistom ...

mne by sa nechcelo tahat oktavku za sebou, ked uz, tak nieco hoodne drahsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heled pánové. Profíci když budou chtít tak to auto stejne šlohnou. Stačí jedno malé krásné odtahové auto a nezmúže nikdo nic. U nás tak šlohli jednu oktávku a vúbec jim nevadilo že celé jejich dílo sledovala městská kamera.Policajti se pak jenom divili jak dokázali být tihle hoši rychlí. Netrvalo jim to ani minutu!!!

u nas, staci sledovat spravy, uz policajti 'bez problemov' stielaju po podozrivych autach ... co je dobre

malym krasnym odtahovakom akurat ujdes cyklistom ...

mne by sa nechcelo tahat oktavku za sebou, ked uz, tak nieco hoodne drahsie

No jo,ale oni ty auta za sebou netahají. To malý krásný odtahový to zdvihne hydraulikou na korbu a fíííííííí. A na konci města to přeložej na zaplachtovanej náklaďák a fííííí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten zeder musi mat tiez zamok na kluc, takze je len otazka casu, kedy si vyrobia taky univerzal ako vo videu na defendlock. A v mojom pripade im nepomoze nic, len auto nalozit, lebo vdaka znizeniu sa nedostanu pod auto aby tie tiahla odpojili... fuck

Táhla se odpojujou po otevření kapoty..... Na to je ti prd platný, že máš auto snížený ;)

Jinak osobně si myslím, že nejlepší zabezpečení proti krádeži, je uzavřít pojistku. Sice nikdy nedostaneš plnou cenu auta, ale pořád lepší mít vrabce v hrsti, než holuba na střeše lol

Taky jsem investoval do GSM alarmu, ale nakonec jsem auto pojistil. žádné zabezpečení není 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten zeder musi mat tiez zamok na kluc, takze je len otazka casu, kedy si vyrobia taky univerzal ako vo videu na defendlock. A v mojom pripade im nepomoze nic, len auto nalozit, lebo vdaka znizeniu sa nedostanu pod auto aby tie tiahla odpojili... fuck

Táhla se odpojujou po otevření kapoty..... Na to je ti prd platný, že máš auto snížený ;)

Jinak osobně si myslím, že nejlepší zabezpečení proti krádeži, je uzavřít pojistku. Sice nikdy nedostaneš plnou cenu auta, ale pořád lepší mít vrabce v hrsti, než holuba na střeše lol

Taky jsem investoval do GSM alarmu, ale nakonec jsem auto pojistil. žádné zabezpečení není 100%

To by som chcel vydiet, ako budu niekde na parkovisku otvarat kapotu a sparat sa pod nou. Alebo si ma vycihaju a pekne nalozia na valnik, alebo sa na to vykaslu a pojdu hladat dalsiu. U nas v meste viem este o jednom laurinovi a viem, ze nema defend a ani znizeny nie je :palec2:;) Takze troska lepsie spavam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten zeder musi mat tiez zamok na kluc, takze je len otazka casu, kedy si vyrobia taky univerzal ako vo videu na defendlock. A v mojom pripade im nepomoze nic, len auto nalozit, lebo vdaka znizeniu sa nedostanu pod auto aby tie tiahla odpojili... fuck

Táhla se odpojujou po otevření kapoty..... Na to je ti prd platný, že máš auto snížený ;)

Jinak osobně si myslím, že nejlepší zabezpečení proti krádeži, je uzavřít pojistku. Sice nikdy nedostaneš plnou cenu auta, ale pořád lepší mít vrabce v hrsti, než holuba na střeše lol

Taky jsem investoval do GSM alarmu, ale nakonec jsem auto pojistil. žádné zabezpečení není 100%

To by som chcel vydiet, ako budu niekde na parkovisku otvarat kapotu a sparat sa pod nou. Alebo si ma vycihaju a pekne nalozia na valnik, alebo sa na to vykaslu a pojdu hladat dalsiu. U nas v meste viem este o jednom laurinovi a viem, ze nema defend a ani znizeny nie je :palec2:;) Takze troska lepsie spavam

Jde o to, jestli by o tom 2. Laurinovi věděl i ten potencionální zloděj lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jedině Scherlok...všechny jiná zabezpečení jdou lehce obejit...

Taky k ničemu, stačí kamion, vypolstrovaný alobalem, který ruší signál jak GPS, tak GSM.

Jak říkám, nejlepší zabezpečení je pojištění.

OK, ale nevěřím že jetý Oktávky kradou takhle hustý profíci. Kdybych měl teď novou S-klasse, tak bych se toho co říkáš bál. Ale v případě Octy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jedině Scherlok...všechny jiná zabezpečení jdou lehce obejit...

Taky k ničemu, stačí kamion, vypolstrovaný alobalem, který ruší signál jak GPS, tak GSM.

Jak říkám, nejlepší zabezpečení je pojištění.

Pěkná kravina! Otevři si jejich stránky a dozviš se nějaké informace.O tom alobalu jsi slyšel kde?V hospodě,ne?Takovy ty hospodsky kecy mám nejraději...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...