Přejít na obsah

bliká xenon


Machlak

Doporučené příspěvky

Pred nakou dobou jsem zkousel prohodit vybojky, trafa i tu startovaci jednotku (cernou krabicku) co je vevnitr. Porad poblikava stejny svetlo. Bud je to spatnej kontakt nekde ve svetle a nebo problem v kabelazi. Ale pokud klepu na svetlo, taham za konektor, nic to nedela. Porad by to mohla bejt uvolnena parabola a kvuli tomu se mi mozna zda ze jakoby blika. Neni to nic hroznyho ale spis se bojim, aby kvuli tomu neco neodchazelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dela mi to presne to stejny. Nejbu xenonem, nic, hejbu konektorem, nic.

Takze jsem uz zkusil. Novej obal, nic; novy vybojky, nic; novy zakryt, vcetne kabelaze, nic.....

Ted uz nevim, cim jeste by to mohlo byt. Diagnostika nic nehlasi.

Moc se mi to nechce porad sdelavat- protoze pak musim po kazdym sdelani na nastaveni na regloskopu :( Sice chteji v porsche-brno 90 Kc za jedno serizeni, ale i tak.

Jinak me to dela levy svetlo. Pravy poblikavalo dvir, ale j=nejak to samo prestalo a uz pa mesicu ok.

Editováno: , autor: dolezelk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Prosím o radu,jistě jste se stím již někdo určitě setkal,mám OC1 a při jízdě několikrát zhasně LP xenon a po opětovném otočení ovladače světel opět naskočí,někdy jen problikne a pak zhasne nevíte jestli to nedělá trafo?Vybojky jsem měnil před půl rokem,právě proto že to samé světlo zrůžovělo.Děkuji za případné rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 9 měsíců později...

Zdar, mam taky problem, mam orig. xenony, pripadalo mi ze mi prava vybojka ( z pohledu na predek auta ) svitila min nez ta leva, tak jsem obe vymenil za nove a sviti to sice lip, ale ta prava porad sviti nejak mene. naklopeny a serizeny jsou spravne tak nevim cim to muze byt.

P.S. misto 4300K jsem tam dal 6000K jestli to necemu nevadi. Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, a dals obě dvě stejné svítivosti a stejné výrobce obou výbojek? A značkové, neni to nějakej čínskej shit? Radši se ptám...

Jestli 4300K nebo 6000K je jedno, mění se pouze svítivost vyzařovaného světla, 4300K je spíš bílo-žlutá a 6000K více do modra.

Editováno: , autor: h.vik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obe stejne svitivosti i stejny vyrobce, bohuzel znackove asi moc nebudou kdyz obe stahly dohromady 500.- spis me napada, jestli treba nebude nekde nejakej odpor, nebo mam radsi zkusit znackovy vybojky? :kol-32: a nevadilo by necemu, kdybych koupil treba 8000K nebo i vic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem je prehodil, pred chvili jsem to dodelal, a ta ta jedna strana fakt sviti porad min, takze vybojkou to nebude bohuzel, spis mi pripada ze ta cocka je nejak naklopena divne, ale v servisu mi to udajne seridili, nebo muze bejt ta cocka jen spinava treba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím,

mám takový dotaz ohledně předních světlometů na škoda octavia 1 s xenony. Začalo mi poblikávat pravé světlo a kolikrát se i zhaslo. Když jsem vypnul a znovu zapnul světla, kolikrát svítilo do modra, místo bílo-žlutě jako předtím. Vyměnil jsem výbojku a zdálo se že v pořádku. Druhý den ráno po nastartování jsem si všiml, že znovu a ten samý problém. Svítilo to do modra, problikávalo a nakonec zhaslo. Musel jsem do roboty tak jsem jel ve dne na mlhovky. Večer jsem rozsvítil, a pravé světlo už nesvítilo modře ale do fialova. Chtěl jsem se optat, zda-li s tím nemáte někdo zkušenost a nevíte, jestli je v háji spíš startovací modul xenonu, nebo řídící jednotka co je namontovaná zezadu na světle? díky s pozdravem Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...