Přejít na obsah

Přídavná LED světla pro denní svícení - montáž, zapojení


FenderStrat

Doporučené příspěvky

Tak teď už je taky vidím u nich, přijde mi, že tam tohle provedení ještě nedávno neměli. Tak když jsem na ně náhodou narazil na netu, tak jsem to sem pro případné zájemce dal. Já je rozhodně dávat nebudu, ale celkem dost lidí to tu řeší ;)

Jasně. A já jen napsal svůj názor a jeden argument na věc :). Nějakou dobu to už Milotec na webu má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všechny zdravím

Mám jeden dotaz k dennímu svícení. Dájí se dle našich zákonů použít pro denní svícení přední mlhová světla? Samozřejmě po nakódování. Kamarád zjistil, že mají homologační označení, které odpovídá, že by to mělo jít. Označení B mlhová světla a označení PL a to je označení pro denní svícení. Pokud by to šlo tak není potřeba nic dodělávat a kazit ktím tak hezké auto ne?

Omlouvám se jsem tu nový, ale moc díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde to prosim tě ten kamarád našel? Už to tu někteři měli nakodovane a pry policajti remcaly.

Tak s pravdou ven. Je to policajt a nejdříve mě tvrdil, že ty mlhovky nejsou homologované a proto je nelze požít na denní svícení, ale za dva dny přijel z nějakého školení, běžel k mé Octavii II MR 2006 a křičel na mě, že jsou homologované. Že pokud mají označení PL tak to je prý homologace pro denní svícení, B to je pro mlhová světla to je ale logické. Koukal jsem dnes na jednu Octavii u nás v práci a ta tam má jen B. Pokud by to tak bylo, nechal bych si nakódovat při nastartování mlhovky na 50% a bylo by to vyřešené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4Mares3 kamrád si to asi trochu popletl :) První nepřesnost je,že denní světlo má označení RL a ne PL.Pokud se týká označení předního mlhového světla uvádíš správné označení B.Označení B/PL je také mlhové světlo,ale takové,kde rozptylové sklo je z plastického materiálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4Mares3 kamrád si to asi trochu popletl :) První nepřesnost je,že denní světlo má označení RL a ne PL.Pokud se týká označení předního mlhového světla uvádíš správné označení B.Označení B/PL je také mlhové světlo,ale takové,kde rozptylové sklo je z plastického materiálu.

MOc děkuji za fundovanou odpoveď, je to škoda bylo by to nejlepší řešení kdyby šly použít ty mlhovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Tak nějak mi tady schází téma na LED denní svícení u OII, hledal sem hledal nebo sem fakt slepej?? :mellow:

Nějaké tipy? Rady? Jestli to máte pošefováné, hoďte sem pls fotky na autě pro inspiraci. Nevím, jak to do toho standardního nárazníku zakomponovat, ať to nebije do očí ;) Díkes!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak mi tady schází téma na LED denní svícení u OII, hledal sem hledal nebo sem fakt slepej?? :mellow:

Nějaké tipy? Rady? Jestli to máte pošefováné, hoďte sem pls fotky na autě pro inspiraci. Nevím, jak to do toho standardního nárazníku zakomponovat, ať to nebije do očí ;) Díkes!!

Podívej se na stránky Milotec.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice hezký, ale tam univerzální sada stojí kolem 4500 a na OII za 5500...takže todle bych asi na mysli nějak neměl,spíš něco do těch 2000,jestli to má vubec smysl. Z výroby mám nastavené,že pokud mám ovladač světel na "O",tak mi svítí jen ta přední světla, přístroje ne (tzn auto mi svítí s klíčkem pořád:D .. i tak bych místo toho chtěl dát nějaké to LEDkové denní svícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravím

Musel jsem sice trochu znásilnit nárazník, protože jsou ty světla trošku hlubší, ale stačil na to jen zalamovací nožík a nárazník jde krájet jako máslo. Originál držáček nejde samozřejmě použít, musel jsem vyrobit dva plíšky na každé světlo, použil jsem nerez plech ať to vydrží, tak přeju hodně zdaru s montáží :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...