Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Ano, právě jsem se vrátil z Lán.....

 

 

Provedl jsem inspekční jízdu s těmito poznatky:

 

Hotel Classic je čerstvě po znovu-otevření. Změnil majitele, změnil personál, i kuchaře samozřejmě. To je ovšem vše, co se změn týče. Vybavení, privátní nekuřácký salónek zůstává, vejde se do něj až 35 účastníků.

Samozřejmě je k dispozici "čipovaná kofola"  (žádná ZULU kola atd)  a malinovka.

 

Pro masožrouty jsou k dispozici žebra a kolínko s křenem, nechybí ani česnečka.

 

Parkoviště je privátní, bez změny a to je důležité ;)

 

Jídeláček k nahlédnutí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pečené kolínko tam je, můžeš si ho dát dvakrát ;)

 

Jinak mi šéf kuchyně sdělil, že na přání pro tebe ještě může:

 

1/ Duo pečených divočáků na klacku po myslivecku

2/ Pečený celý muflon na alpských bylinkách

3/ Půlka smažené krávy v kotli po čertovsku

4/ 50kg grilovaných vepřových žebírek ala pračlověk

5/ Mamutí kolena na černém pivku (v současné době nedostupné)

  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se k Vam taky pridat? :-))

 

 

Super, take Vas rad poznam!  :kol-47:

 

Rovnou se priznavam, ze jsem na podobnem srazu nikdy nebyl. Je neco, co bych mel vedet? Neco s sebou, nebo tak? :-D

 

Na sraze je to myslím vždy v pohodě, a mám takový pocit, že zelenou Octu jsme ještě mezi sebou neměli :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty ceny mi docela a doslova vyrazily dech! Takové ceny běžně nemáme ani v okolí Plzně!!! Zítra to kluci nejspíš klapne a přijedu, sice budu mít malou, ale tak co, alespoň na chvilku pokecat a Kokta mi něco vyčte přes DIAG... Dneska mi začalo hučet nejspíš ložisko a rozsvítilo se mi na palubce skoro všechno (tlak v pneu, ABS a ASR) tak doufám že neodešlo čidlo ale je to vina nějak toho ložiska  :kol-32:  mno uvidíme, každopádně se těším (alespoň zase na čas o mě nebude poletovat fáma o Clintově fantomovi, nebo jak jste mě to nazvali nedávno  :kol-28: )

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mohu místopřísežně prohlásit, že Stringo je skutečná osoba a ne nějaký virtuální avatar. Sice doteď neznám ani jeho křestní jméno, ale viděl a mluvil jsem s ním osobně. :kol-48: Jinak "Čaj o páté" patří do Pirátského klubu. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mohu místopřísežně prohlásit, že Stringo je skutečná osoba a ne nějaký virtuální avatar. Sice doteď neznám ani jeho křestní jméno, ale viděl a mluvil jsem s ním osobně. :kol-48: Jinak "Čaj o páté" patří do Pirátského klubu. :kol-28:

A no jo, když ono to je skoro stejné v názvu  :kol-28:  Jinak Pawouku Honza, ale jestli jsi na tom stejně jako já, tak budeš za týden vědět zase prd, já ač jsem několikrát už jména věděl, stejně to zapomenu a znám jen přezdívky  :kol-47: a vovovovo tom to je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak nové samolepky jsou v tisku. :kol-47:

 

K dispozici budou samozřejmě zdarma již na Čaji o páté 17. dubna a pak samozřejmě na oficiálním srazu v květnu. Na výběr bude vnitřní i vnější. Zde náhled:

 

 

 

 

post-32269-0-54953800-1427719134_thumb.p

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...