Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Teda to se s tou RS nemazlili. při najetých 4 921 Km jsou poškozené mraky dílů a jen rozsah lakování je k nevíře.

Například:

Čelní sklo ‐ posekané; P nárazník ‐ škráby; Kapota ‐ posekaná; Obložení zavazadlového prostoru ‐ škráby;

PP+PZ dveře ‐ deformace; Z nárazník ‐ škráby/posekaný

To je za polovinu ceny drahý, je vidět jakej byl opřístup k autu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu posekání ono stačí jet za autem kdy majitel vyjel právě z  chalupy a cesta k ní je polní cesta. Osobně se mi to stalo a odnesla to folie na haupně, čelní sklo a folie na střeše. Nebýt folie mám to vysekané jako sv*ně a nejednalo se o pár kamínků. Napočítal jsem i s oknem 23 poškození. Takže v případě tohoto RSa se ani nedivým, aleje to smůla a trochu mi je toho i líto. :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to není zas tak hrozné. Viděl jsem horší. Ale musím přiznat že na o polovičku více kilometrech. Deformace může být od obchoďáku jak někdo otevře dveře a toto hodnocení pokud vím dělají ve škodovce takže je hodně precizní. A pokud vím a ještě to chodí stejně tak před prodejem se dávají tyto vady trochu dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miku je vidět ze si nikdy nekupoval služební vůz. Mel sem tam škody za 30000kc ted asi 12000kc. S autem nic není ani s předchozím...

Spis řeší každou malou zavadicku aby te seznámili 100% se stavem auta.

A ze je lehce skrablej plast u zapalování, posekany lehce čelní sklo, přední naraznik apod, tak to je běžné....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši a už jste na vlastní oči viděli zblízka referenčák z MB ???

Ono to poškození nemusí být moc viditelné, ale do protokolu se píše kdeco.

Tím nehájím jejich přístup k vozu, ale mají auta hlavně na ježdění....

A stačí několik set kilometrů v zimním provozu a je to hned poznat.

Koktu vynechávám to je expert na reklamace....

ad. cena : a kolik stálo auto jako nové ?!

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši a už jste na vlastní oči viděli zblízka referenčák z MB ???

Ono to poškození nemusí být moc viditelné, ale do protokolu se píše kdeco.

Tím nehájím jejich přístup k vozu, ale mají auta hlavně na ježdění....

A stačí několik set kilometrů v zimním provozu a je to hned poznat.

Koktu vynechávám to je expert na reklamace....

ad. cena : a kolik stálo auto jako nové ?!

 

já mám druhou a lidé kolem mě dalších 7 kousků....

 

jak píšeš,, auto vždy jako nové, naleštěné a bez zjevných vad a poškození....

 

tu RS si koupil nakonec kamarád, v pátek by ji měl přebírat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I tak musel to auto provozovat nějaký umělec protože i při pečlivém posuzování je toho poškození moc. Tolik toho nemám za 15 let a 188 Tkm na mé O1 a tak bych měl obavy u té RS i o mechaniku, protože jsem zažil jednu předváděčku RS a jen ta předváděcí jízda dala autu zabrat jako 8 Tkm slušného řízení. Řídil prodejce a tak bylo vidět že z cizího krev neteče. Proto i ta cena po slevě je zcela mimo, ostatně i ta pořizovací ve které je konkurence ve střední třídě s lepším renomé. Ono na necelej milion se dá vybrat hodně alternativ a ne auto nižší střední třídy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to o tom, něco si přečíst o pravidlech prodeje použitého zboží s daňovými úlevami či výhodami ve vztahu k daňovým zákonům, rovněž to vychází z interní směrnice ŠA a pak pochopíš proč cca do  25 tis km a proč do 1 roku stáří.... 

 

asi tak...

 

trochu lituji toho, že jsem to sem dal, i když vlka nikdy neodeženeš, a i když se vlk bojí ohně, nedá mu to a zase se vrátí ...

 

jinak moje auto:

 

 

co je potom málo km?

 

 

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim hosi, poskozeny strop vam nejaky zmrd na parkovisti pred supermarketem fakt neudela. :) Na druhou stranu je pravda, ze kazdy autobazar pise do technickeho protokolu, ze cele auto je v podstate tesne pred rozpadem, aby se nic nedalo reklamovat, takze to nemusi opravdu nic znamenat. Kazdopadne nelze delat zavery bez videni toho auta. Vsak Hravec muze pak poreferovat, pokud ho koupil jeho kamos.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...