Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Přesně tak - pro nejvyšší výbavu (když pominu Laurin a Klement) byly zadní LED standardem již od začátku výroby OIII.  Chrompaket podle posledního ceníku platného od 16.11.2015 je v základní výbavě pro Laurina, pro ostatní výbavy nelze objednat. Borci, čtěte ty ceníky pořádně. ;)  Na konfigurátor není vždy 100% spolehnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, zadní LED světla standardně pro Style, L&K a RS. Chrompaket nelze momentálně vůbec objednávat, problémy s dodávkami.

 

 

 

co byste chtěli, pro vychodní trhy už není chrom paket. aneb škoda(koncern) se chce dostat do minulého režimu s dodávkami.

 

 

Jo, a protože chce být důsledná, tak nejdou objednávat ani některé interiéry do Superbu, ty budou taky vyhrazené jenom západním trhům. A vůbec to není tím, že když je komponentů nedostatek, tak prostě není z čeho brát.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať se na to dívám z jedné nebo druhé strany, tak nevim, co tim myslíš. Můj příspěvek reagoval na blábol kokty o východních trzích. Restrikcí je momentálně celá řada a na víc modelů - jsou to kola, interiéry, jednotlivé prvky mimořádných výbav. Stejně tak je víc důvodů - někde technologické, někde problémy na straně dodavatele, někde nečekaně vysoká poptávka. Už dřív takhle nešly nějakou dobu objednávat panoramatické střechy, haldexy a nebo byly jeden čas nedostatková kola Antares na Fabiu. Dělení na východní a západní trhy s tím nesouvisí, resp. souviset může jenom částečně - pokud je nedostatek dílu, který má nějaká verze v základu, tak má logicky přednost zástavba do toho modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Signoflife: a tusis od jake vybavy je to v zakladu? U me konfigurace Style+ to v tom vyslednem pdfku explicitne uvedeno neni a v rijnu ani cca pred 5 dny mi to v konfiguratoru rozhodne nenabizelo...

Dex Drexler: potvrzuji chrompaket tam jeste v rijnu byl pred 5 dny ne, jsem si rikal, ze to treba zahrnuli do zakladu, jak kompenzaci zvyseni cen (viz. nize), ale nee:)

Mimochodem moje konfigurace z rijna nyni vychazi o cca 9tis. draz! V konfiguratoru jsem si vsiml, ze nenapadne zdrazili nektere polozky, hadi boleslavsti;)

 

Já konfiguruji pro mladou od Ambition, a tam to v den příspěvku šlo. Pak už jsem to nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale možná kvůli zdražení půjdeme do Leona, je to skoro stejné jako Octa a výrazně levnější. Čeká se na něj ale stejně. Mě ho nacenili s led předními světly (u Leona komplet), LineAsist, ACC, climatronikem a dalšími fičurami v kombíku za bratru těsně pod půl mega, stejně konfigurovaná Octa vyšla na 620.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po 2 letech od objednání nakonfigurovat úplně stejnou Octavii a rozdíl mezi cenami je dost výrazný + 34tis. Mezi tím proběhlo 3x ceníkové zdražení, takže cca 11tis. ročně.

 

Aspoň částečnou náplastí je pětiletá záruka/100 tis. km, nejhůř je na tom RS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdar chlapi, chcel by som sa spytat na par malickosti:

 

- na parkovacieho asistenta (robotizovane parkovanie) je to dobra vec ci si clovek vystaci s asistentom klasickym (senzori v predu a vzadu + kamera)??  Cenovy rozdeil pri konfiguracii je minimalny (63€). Zas na druhu stranu ak dam robotizovane parkovanie tak uz asi nepotrebujem cuvaciu kameru.

 

- Vyhrievane celne sklo, vadi to nejak vo vyhlade? Myslim tie dratiky ktore su v celnom skle.

 

 

Inak som si tam dal zatial takuto konfiguraciu:

 

Driving Mode Selection, Paket pre zle cesty, Vyhrievane predne a zadne sedadla, Amundsen, Lane assistant, BT s hlasovym ovladanim, Sportovy koz. volant s ovladanim DSG. Vybava je Business takze auto je uz v zaklade celkom nadupane.

 

Vopred vdaka za odpovede/rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam vybavu Business a mne v nej ako jedina opcia prave vyhrievane celne okno chyba.Moje predchadzajuce auta ho mali a nepoznal som v zime zahlene okno,netrapil som sa skrabanim zamrznuteho okna.Ak si ho nikdy nemal,spociatku tie drotiky bude vnimat,ale casom si zvyknes.Je by som ho okamzite bral.

Co sa tyka robotickeho parkovanie,nemam skusenost.Senzory mam,kamera by sa hodila,ja by som volil senzory s kamerou.

Zostal si verny 1,6tke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, beriem tu 1,6 TDI 81kW akurat v DSG kedze tu u nas vo velkom zapadakove (BA) su zapchy uz od rana do vecera a tam ten automat vyuzijem. Zvazoval som bud manual 4x4 alebo DSG ale automat vyhral. Inak po skoro 4 rokoch musim povedat na margo tej 1,6 ze som uplne spokojny. S OII som okrem servisnych prehliadok ani raz nemusel do servisu, mam 102k km z coho 80% prave v meste v zapchach. Tiez som zvazoval ze by mi stacila kamera a senzory. Uvidime, este mam kopec casu kym to zacnu vyrabat...

 

 

To: MaroCZ myslis adaptivny tempomat? Ten tam mam v zaklade vratane front assistenta.

Editováno: , autor: Scenic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robotizované parkování mám a je pravda, že ho k parkování moc často nepoužívám. Ono to ale neumí jenom parkovat, ale taky vyjet z řady zaparkovaných aut a to se dost hodí zejména, když před a za tebou stojí auta nějakých 30 centimetrů. Jinak musí člověk vícekrát popojet. S tím robotizovaným parkováním ti to pohlídá odstup vepředu i vzadu. Kamera asi jen vzadu. Když jsem kupoval auto, tak ještě nebyla v nabídce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, beriem tu 1,6 TDI 81kW akurat v DSG kedze tu u nas vo velkom zapadakove (BA) su zapchy uz od rana do vecera a tam ten automat vyuzijem. Zvazoval som bud manual 4x4 alebo DSG ale automat vyhral. Inak po skoro 4 rokoch musim povedat na margo tej 1,6 ze som uplne spokojny. S OII som okrem servisnych prehliadok ani raz nemusel do servisu, mam 102k km z coho 80% prave v meste v zapchach. Tiez som zvazoval ze by mi stacila kamera a senzory. Uvidime, este mam kopec casu kym to zacnu vyrabat...

 

 

To: MaroCZ myslis adaptivny tempomat? Ten tam mam v zaklade vratane front assistenta.

Mam tuto motorizaciu s dsg a som velmi milo prekvapeny.Moje posledne auta mali 200 a viac koni,tak som sa celkom obaval.Papierovo je ten motor teda vykonovo nic moc,krutiak sa da,ale ako to jazdi,to by som nikdy nepovedal.Hlavne v spojeni s dsg je to perfektne odladene.Mal som ju aj v manuale a tam sa  mi to az take zive nejavilo.7st dsg radi ozaj sametovo a neskutocne rychlo.Budes spokojny s tymto vyberom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam vybavu Business a mne v nej ako jedina opcia prave vyhrievane celne okno chyba.Moje predchadzajuce auta ho mali a nepoznal som v zime zahlene okno,netrapil som sa skrabanim zamrznuteho okna.Ak si ho nikdy nemal,spociatku tie drotiky bude vnimat,ale casom si zvyknes.Je by som ho okamzite bral.

 

Zkus ještě zauvažovat o nezávislém topení. Je dražší, ale naprosto super. Pak nemusíš řešit, zda ti vadí drátky v čelním skle či nikoliv, nebo jak oškrábat boční skla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...