Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Ta škodovka mi opravdu hejbe zluci !!! mel sem nakonfigurovany vuz, ktery predlozim behem 14 dni sefovi. Lizam firemni rozpocet opravdu na halir a ty kreteni zpoplatnili Bilou barvu za cenu 4000,-
Kvuli nim budu neco z vybavy vyhodit.  Asi to odnese radio Bolero.  :((  Priplacet za bilou to fakt muze vymyslet jen Skoda.
 

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta škodovka mi opravdu hejbe zluci !!! mel sem nakonfigurovany vuz, ktery predlozim behem 14 dni sefovi. Lizam firemni rozpocet opravdu na halir a ty kreteni zpoplatnili Bilou barvu za cenu 4000,-

Kvuli nim budu neco z vybavy vyhodit.  Asi to odnese radio Bolero.  :((  Priplacet za bilou to fakt muze vymyslet jen Skoda.

 

Mě nejde 3D konfik ale ve 2D je bílá bez příplatku! Dnes zkoušeno.

http://cc.skoda-auto.com/cze/pages/step3.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to byla jen cena v ceniku, tak mi to nevadi, kdyby stratovaci cena jekoby tim zustala stejna, ale oni to uz tak drahe auto zdrazili.

Pak mi vadi, ze treba chromo paket u elegance neni v zakladu. bez nej by to auto nemelo vubec sjet z linky.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem neplánovaně udělal na rychlo taky změnu (viz avatar) a součet slev a bonusů od importéra a prodejce činil 175 000,-Kč (z poněkud vyšší startovací ceny, ovšem). A z nějakého neznámého důvodu, naprosto totožné auto stojí v Německu ještě o 200 litrů víc, než dle ceníků tady. Takže vše je relativní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sanek81: o nove si nepremyslel? Sleva 70tis. se da domluvit i na novem aute. U predvadeciho modelu dostava motor hned odzacatku naprdel .. resp. zadne zajeti motoru :(

 

Robik5: kvuli cemu jsi zklaman? Ted jsem mel taky na 2 dny 1.6 TDI.. motorove to neni ono, proto kupuju 1.4 TSI. Jinak az na par drobnosti jsem s autem spokojeny ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak dlouho jste čekali na dodání. Já jsem objednával 1.3. a před týdnem mi oznámili že je výroba zaplánovana na 13. kt, což je tenhle týden. Nevíte orientačně jaká časový úsek mezi výrobou a dodáním do prodejny? :) objednával jsem přímo v Zák. centru MB, díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...