Přejít na obsah

1.8 TSI EA 888 Gen.3


Pawouk

Doporučené příspěvky

kokta7 > No podle mě je to astronomická cena ,kterou bych v životě nazaplatil ! Ale tyhle firmy prostě takový ceny mají. Oni právě snad i nějakou záruku dávají. Konkrétně ABT má zastoupení v porche-praha-smíchov a tam ti tu úpravu udělaj i se zárukou ,ale cena je právě nekde kolem těch 40tis. To radši zůstanu u plně dostačujících 132kw :kol-31:

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na těch 250 Nm je to "sníženo" úmyslně kvůli použité převodovce v OIII. Alespoň toto lze dohledat >

 

Jo ale snad  jen DSG. Manuál s tím myslím nemá nic společného nebo aspoň to přímo nikde není uvedeno. Všude se psalo jen o DSG. Asi aby se zákazníci nehádali tak tam prostě nechali všude 250nm . Nevěřím že pro manuální převodovku  je rozdíl 50nm jakkoliv propastný. Kdežto u  DSG to je jiná kapitola tam to může opravdu už dělat problémy.

 

A hlavně nevěřím tomu že firmy jako ABT nebo MTM ti nalejou do auta něco co ti sešrotuje převodovku. Moc dobře vědí co si můžou dovolit. Beztak tam dělají lidi od VW

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I to je možné. Třeba nechtějí mít dvě varianty hodnot točivého momentu, tak nechají tu sníženou i pro manuální převodovku. To bys musel vědět, jaká manuální převodovka tam je. Tuším, že u koncernu se dalo odvodit z jejího označení, pro jaký maximální krouťák je určena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...

Má už někdo najeto na 1.8 Tsi 132 kw  100 tis km a více?Jak jste na tom se spotřebou oleje,případně jestli jste už měli na tomto motoru nějake zavažnějši závady?A jak je tento motor na tom se spotřebou paliva při běžne jízdě?Díky.Klidně můžete napsat i SZ.

Editováno: , autor: bitttpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 7. 2016 at 13:22, bitttpower napsal:

Má už někdo najeto na 1.8 Tsi 132 kw  100 tis km a více?Jak jste na tom se spotřebou oleje,případně jestli jste už měli na tomto motoru nějake zavažnějši závady?A jak je tento motor na tom se spotřebou paliva při běžne jízdě?Díky.Klidně můžete napsat i SZ.

Hoj, mám najeto přes 35tkm. Teď jsem byl na dovolené kde sem ujel 8200km a totální pohoda. Spotřebu můžeš omrknout dle výpočtu tady -  http://www.spotreby.cz/skoda-octavia-iii-combi-tsi-132-kw-180-hp-a49106 . Olej sem měnil při 15 000km pak při 25 000km a další budu měnit ve 40 000km. Olej kontroluju a neubývá. Zatím s motorem žádné problémy. Mám 4x4 DSG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...