Přejít na obsah

Ukradený Columbus, že by první?


j0ska

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Když totak čtu tak si myslím že za pár měsíců néli týdnů už bude návod na to jak dát columbus z OIII do OII před a po FL.

Češi si vždycky najdou možnost jak odblokovat. To online odblokování bude hračka když tohle se běžně zvládá i u velmi levného software.

 

Bude nový columbus rozměrově pasovat do starších Octavii ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu jednu vec.. jakej je kua problem hodit do kolumbuse wifi přijimač a v připadě ukradeni kolumbuse vyšle operator, nebo kdokoliv signal a jakmile kolumbus zjisti kdekoliv volnou wifi sit, tak ihned přijme signal a prostě se natrvalo vyřadí z provozu, třeba tím, že odpálí nějakou duležitou součastku na zakaznickem čipu, takže bude tak a korat na vyhození.. jakej je kua problem vyrobit zakaznickej čip, ve fabrice do něj nahrat vin auta a nastavit to tak, že to nikdy nepujde ničim přepsat.. jako enchapu to.. nebo prostě kolumbuse poskladat po častech v autě, horni display bude dratkama připojenz na jednotku, ktera bude metr za palubní deskou a hotovo.. jako nechapu, nebo to dělaj pro to, aby měli vyvar na ND??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udelat prakticky neukradnutelnou navigaci samozrejme neni zadny velky problem, je otazka jestli se o to vyrobci snazi. Samozrejme vymyslet a vyrobit takovou navigaci je o neco drazsi a navic to snizuje vejvar co pak vydelaji az si okradeni budou kupovat nove.

 

Velkou nevyhodou Skoda/VW navigaci je velka rozsirenost techto aut v nasich podminkach. Podobne jednoduse ukradnutelne navigace ma kazda druha znacka, akorat ze pri poctu 3 a pul auta na jedno mesto proste nikoho nezajimaji.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud ty čorky bude někdo kupovat, bude se to krást. Řešením je volitelná základní navigace za minimální příplatek, čímž se zvýší její rozšíření a poptávka pak nebude tak vysoká jako dnes, kdy navigace stojí dardu.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JirkoBrno-já bych dal tu řídící jednotku do Haldexu...akurát se obávám, že by nám v Brně přibylo čtyřkolek.....nejlepší je to nekupovat než trávit  bezesné dny. Mám Columba a stresy při návratu na parkoviště jsou strašné. V novém autě už to nebude nebo novým autem nebude Škoda. To ještě řeším. Pokud si Tě ale někdo náhodou vytipuje, ukradnout se dá všechno. Ale máš pravdu, není vůbec žádný problém vyrobit neprodatelného Columba, A jak správně píšeš - qui bono..... ale taky jsem už za svůj život viděl dost "neprolomitelných ochran" (ne pánských) které nevydržely ani den....čili pokud se "to" bude kupovat, pak se "to" taky bude krást, páč je dost lidí, kteří si to koupí "zdruhé" ruky. A není to jen kupodivu u nás protože ten zázrak za 30 tyček (mluvím o Columbu, co mám já-rozlišení jak pouťová atrakce, aktualizace? jo máme, kupte si za šest tyček nové mapové podklady.....) se krde velice i v Německu kde v nějakém loňském autobildu nebo v čem, bylo dáno k přečtení, že devět z deseti Columbů jsou v Germánii čorka...

Novej je krásnej ale ty jejich ...taimenty ať si strčí někam , vždyť už to stojí snad šedesát tyček i více, páč si k tomu musíš dokoupit i ochranu aby Ti pes nepochcal pravé zadní kolo a ještě to nazvou simply clever.  Za rok se to bude jmenovat Compas a bude to přilepené sekundovým lepidlem na palubce a bude to stát sto tisíc.....už to fakt nechci, stejně tak, jak moc jsem to kdysi chtěl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu jednu vec.. jakej je kua problem hodit do kolumbuse wifi přijimač a v připadě ukradeni kolumbuse vyšle operator, nebo kdokoliv signal a jakmile kolumbus zjisti kdekoliv volnou wifi sit, tak ihned přijme signal a prostě se natrvalo vyřadí z provozu, třeba tím, že odpálí nějakou duležitou součastku na zakaznickem čipu, takže bude tak a korat na vyhození..

 

Co je tohle za totalni kravinu? Zamysli se nad tim...Columbus snad ma nejaky zalozni zdroj, aby byl po vytazeni z auta funkci? Navic to plati jen pro free wifi site. Jde videt, ze asi nevis nic o tom, jak je Columbus resen nyni, LCD je samostatne od Head Unit a zabezpeceni je dostatecne.

 

Uz jsem to psal, ikdyz vam nekdo ukradne radio, nezprovozni jej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...