Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

kokta7: Jako i v Nemecku nebo Rakousku, kde jsou cesty o 500% lepsi nez u nas je mraky normalnich asfaltovych cest, kde s tim vubec neprojedou. Pokud to maji jako auto na dojeti na sraz po dalnici a honeni si brka, tak v pohode, kazdy at si kupuje auto na cokoliv chce, ale na bezne jezdeni absolutne kdekoliv je to zcela nepouzitelne.

Stejne to ale nechapu. S touhle silenosti si mohou honit brka tak maximalne ve spolecnosti podobne smyslejcich exotu. Normalnimu cloveku je to spise pro smich. Na honeni brka pred vetsinovou spolecnosti je imho mnohem lepsi treba "obycejne" Porsche s uplne standardni vyskou. Za tim se otoci skoro kazdy a pro smich to nebude nikomu.

 

Třebas ty porsche mají doma v garáži ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za něco se ty prachy utrácet musí. To že se to nelíbí nám (v Česku o autotuningu toho obecně příliš nevíme) neznamená, že je to ošklivý. Ale ujetý to je, to jo. :) Ale to je autodetailing taky a tomu propadávám zas občas já.

Hehe, srandista, takže každá kravina, která je na západě (nebo východě, to je celkem fuk) momentálně módní, je automaticky pěkná, jen češi tomu nerozumějí... To je pěkná blbost. Design je čistě individuální záležitost, a buď se to konkrétnímu člověku líbí, nebo ne. A je jedno, kde a kdo to vymyslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže oni si tim právě nehoní žádný brka. Je to TUNING. Tedy koníček jako každý jiný. Někdo utrácí za zbraně, někdo za známky a někdo je prostě ujetej na tom, si předělávat auto. Je to jako droga, sám pár tunerů znám. Mekkou tuningu je samozřejmě USA a Německo. O honění brk opravdu nejde... těm klukům je totiž uplně jedno, co si o nich "my ostatní" myslíme.

 

PS: Naprostý souhlas se Sankem81.

Editováno: , autor: molczik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, kazdej tady tomu rozumi a kazdej ma doma v garazi nejakou ,, zehlicku " ........ je tuning a decent,... tyhle dve veci jsou uplne od sebe odlisny v tuningu se jedna defakto o prestavbu celeho auta zacinaje celolakem jine barvy a konce potazenim blbeho koberecku treba do kuze,.... decent je o tom ze se tomu daji kola, podvozek + nejake drobnosti a je z toho ba naopak pekne auto, to ze ma nekdo takovyto auto znamena ze muze mit v garazi i druhe auto, treba klasicke na normalni jezdeni a tohle je na vikend,.. kazdopadne i s takovym autem se da normalne jezdim,... treba ja snim jezdim normalne je to auto na kazdodenni pouziti a ne jenom na vystavy.....

 

 to ze to jsou mlady kluci, to vubec ne,... prave tyto tri OIII RS meli prave ,, kluci " ve veku okolo 40 let .... moc nevim, jestli v tomto veku to jsou jeste kluci ;)

 

Nicmene, je to o desingu a kazdy ma jiny vkus a nazor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukason: me je naprosto fuk, jak se tomu oficialne rika. Ja tyto prznice aut sdruzuji pod souhrnny nazev "tuzer". :) Naprosto jim to neberu, je mi uplne fuk jestli to delaji kvuli honeni brku ci protoze je to bavi. Kdyz temi svymi plechovkami nikoho neotravuji, tak at si delaji co chteji. Je to jejich vec a jejich auto. Moje vec je zase to, ze jsou mi takovi lide a zejmena teda jejich auta pro smich. :)

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý jen tu svou, jednu jedinou...nikdo by nikomu neměl být pro smích, protože proti gustu žádný dišputát a někdo má rád holky a jiný zase vdolky. čas to vyřeší a když mi bylo 18 tak se mi líbily jiné věci než teď po 35-ti letech a každému, kdo se mnou nesouhlasil jsem byl ochoten a schopen rozbít hubu. Taky jsem to párkrát udělal a párkrát byla důkladně rozbita ústa mně a dokonce i kvůli autu (spor o zadní čelo u 120 když škodovka přecházela z vertikálních na horizontální svítilny v roce 1981 nebo tak nějak, abych byl konkrétní) a žiju? Žiju. A to je fajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukason: me je naprosto fuk, jak se tomu oficialne rika. Ja tyto prznice aut sdruzuji pod souhrnny nazev "tuzer". :) Naprosto jim to neberu, je mi uplne fuk jestli to delaji kvuli honeni brku ci protoze je to bavi. Kdyz temi svymi plechovkami nikoho neotravuji, tak at si delaji co chteji. Je to jejich vec a jejich auto. Moje vec je zase to, ze jsou mi takovi lide a zejmena teda jejich auta pro smich. :)

No, ono když tě pak někde v kopci spraská "sprzněné" VW Polo firmou ABT nebo Mercedes-Benz od Brabusu, tak ti ani nic jiného než úsměv nezbyde. :)

Editováno: , autor: molczik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, shodou okolností jsem udělal v neděli večer fotku, kolik točí motor, tak přikládám...

 

Neřekl bych , že koukám pod jiným úhlem, než v OII a tam ručička seděla...

 

EDIT- ale máš recht, že "ručička je rozdvojená..."

post-32517-0-25448000-1405421367_thumb.j

Editováno: , autor: caditko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na nule a na nizsich rychlostech to sedi nebo taky ne?

"Nesedí to" v celém rozsahu řekl bych. Nejvíc to pociťuju když nastavuju tempomat na 55. Musím zmáčknout tlačítko, ještě než je ručička (z mého pohledu) na čárce 55. Ale je to jen o úhlu pohledu. Stačí se podívat trochu víc zezhora a sedí to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...