Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Jinak výhoda béžového interieru je ta, že není celý béžový ale je to kombinace černé a béžové. A když to bude v kůži, mělo by to jít ošetřovat lépe jak látka. Budeme měnit za béžový interier, na živo je o hodně hezčí a honosnější kord v kombinaci barvy karoserie tmavě hnědé...

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se mi líbí ta kombinace světlá tmavá,ale když tam sednu občas v monterkách,tak to nebude to pravé ořechové:-) a po zkušenosti z tmyvé alcantary volím opět tmavou je prostě bezúdržbová a nestanu se otrokem čištění interiéru.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Kamca1 napsal:

Tak mě napadá, že škodovka mohla mít ještě systém ,kde by si člověk mohl sledovat jak se blíží výroba jeho mazlíka :-) takový náhled do pořadníku...

Podle mne by bylo lepší, kdyby auto vyrobila do měsíce, třeba. A ne za dobu, kdy člověk málem zapomene, že něco objednal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se rozhodl taky pro změnu nějak jsem přehodnotil celou moji jízdní situaci a nakonec jsem zvolil 2.0TSI snad budu spokojen.Jezdim teď benzínovým približovadlem a zjišťuji že to je to co potřebuji:-) a to že párkrát do roka zapřáhnu boudu a pár km ji cuknu ,tak s tim si i tento benzín poradí...navic ta kultivovanost chodu a ochota se probudit od tak nízkých otaček...snad mě nezklame... Původně jsem chtěl TDi140kW ale když si spočítam kolik najedu a o kolik je rozdil v ceně plus případné komplikace, tak raději benzin ono už to je asi na pováženou co zvolit.

Editováno: , autor: Kamca1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kamca1 napsal:

Tak mě napadá, že škodovka mohla mít ještě systém ,kde by si člověk mohl sledovat jak se blíží výroba jeho mazlíka :-) takový náhled do pořadníku...

 

Ver ze to nema cenu, vyuzivalo by to hodne malo lidi, resp. jen mi tu :D tod vsechno :D na druhou stranu, chces auto, tak si pockej ;)

 

 

 

Mel jsem v FI. bile sedacky a udrzbou mi prisli snad lepsi nez cerne ;) na kterych bylo kde co videt ;) 

Bezovy interier v celo-kuzi je fajn, lepsi urzba, ale musi se opravdu udrzovat aby se do kuze neco nedostalo ;)

U cerne je tomu tak nejak jedno, u ni se to ,,vstreba"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, _sobi_ napsal:

Napr. spotreba pri bežnom používaní?

Predné svetlá sú full LED, alebo halogénové?

 

   Spotreba: auto dlouho stalo s nastartovanym motorem, zapomnel jsem si vynulovat spotrebu. Kazdopadne, zacinal jsem na spotrebe 11 l/100km, celkem jsem jezdil az moc svizne. Hlavne akcelerace a pruzny zrychleni + jsem byl jeste v terenu, jak je videt z fotek.

Ano, predni svetla jsou Full LED. 

 

 

před 35 minutami, signoflife napsal:

Jestli se můžem někde sejít?

 

 

Sejit urcite ne,.. i kdyby byl cas tak bych to nedaval.

Kdyztak pis SZ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden koment na margo terénu by snáď stačil, nie? :)

Ešte jedna otázka mi napadla - akým spôsobom je ovládané to 4x4 - je v aute príslušenstvo DRIVING MODE SELECT (režimy offroad, snow, ...)?

Ak nie, je tam aspoň nejaké základné ovládanie 4x4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...