Přejít na obsah

Climatronic


taktik

Doporučené příspěvky

Trochu jsem to pogoumal. Kdyz je zaple Auto a nasledne se vypne otocenim otacek ventilatoru, funguje v manulnim rezimu. Pokud se potom manualne vrati na uroven otacek, ktera byla kdyz clovek vypinal Auto, Auto se potom znovu zapne. Schvalne otestujte.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otáčky ventilátoru se mi pbčas taky změní i při vypnutém "auto" režimu, ale mám takový pocit, že se samy mění jen chvíli po nastartování.... pak už ne. Předpokládám, že jde o pozvolné spouštění po nastartování do stavu před posledním vypnutím motoru. takže pokud ihned po nastartování změním otáčky ventilátoru, tak ještě chvíli si je to samo přenastavuje, potom už je klid a jede to přesně jak je nastaveno a samo se nic nemění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ja si u sebe vsiml noveho problemku. Zatim co driv pri pustenem Climatronicu v rezimu treba auto at s AC nebo bez tak pri zarazeni zpatecky zapraskalo v palubovce (prenastavily se klapky) zvysili otacky ventilatoru jinymi slovy se automaticky spustila vnitrni recirkulace kvuli nasavani spalin z vyfuku do kabiny.

Nyni pri zarazeni zpatecky se nic nedeje a pokud se zacne dit tak z vyraznym zpozdenim tak 5s coz uz je vetsinou davno po couvani. Nevim jeste to zkusim odpozorovat, zatim letme seznameni. Jinak uz jednou jsem na prehrani softu klimatronicu s jinym problemem byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes prozkoumáno detailněji a možná jsem tomu trochu křivdil. Ono když se zařadí zpátečka, tak se opravdu nic neděje, ale hned jak se rozjedeš tak se přenastavují klapky. Dřív mám pocit, stačilo jen zařadit zpátečku. Nyní se člověk musí ještě rozjed dozadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca pred 2mesicema sem mel nehodu a dostal sem nahradniho totoznyho rapida akorat s manualni climou a srovnani po 3tydnech jezdeni stim. Manual Lip chladi - vetsi vitr z ofuku Lip topi - vetsi vitr z ofuku. Coz bylo fajnee. Totalne me ale srra... lo vecne regulovat teplotu bud zima nebo vedro. Na delsi vzdalenost bych to vykuchal krumpacem z auta ven. A to jezdim cca 120km denne do prace tak vim o cem mluvim. Kup climatronic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...