Přejít na obsah

Nápisy na pátých dveřích


mc2uba

Doporučené příspěvky

Včera jsem potkal fungl nového Rapida v červené barvě. Ještě na převozkách :)

 

Co mě ale vyděsilo, tak byl jeho nápis TSI na zadním kufru. Bohužel jsem řídil a nemohl jsem udělat žádnou kvalitní fotku, ale to TSI tam bylo nalepené nakřivo a ještě ani písmenka nebyly v jedné rovině. A pochybuji, že by si to tam majitel lepil sám hned na nové auto, podle mě to bylo přímo ze Škodovky takhle zfušované. Nesetkal se s tím už někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

V cenících platných od 2.8.2013 již není uvedena položka "Bez označení motorizace" za 0 Kč. To ten Jarov nám s tím zamíchal, to už je zase dlouhá doba na starší objednávky/vozy. Co jsem koukal do témat "Váš rapid" tak u nových fotek, hned po příjezdu ze salonů to tam kolegové neměli a ani nic nepsali, že by to sundali u prodejce či doma. amissus ten to dal dolů všechno RAPID i ŠKODA :-) Nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, ale ještě v ceníku platném od 5.8.2013 ta položka je.

attachicon.gifRapid ceník od 5.8.2013.pdf

Ano, pak byl mladší ceník s platností od 2.8.2013 a tam již "Bez motorizace" není a je tu přidán sloupec výbavy StylePlus viz příloha, kterou jsem měl uloženou u sebe. Přehledně jak šly ceníky za sebou je uvedeno v subfóru "Ostatní" a Téma "Ceník Škody Rapid" a tam je ještě jeden s platností od 5.8.2013 kde "Bez motorizace" není. Přes to léto se to pěkně mlelo.

Rapid cenik od 2_8_2013.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...