Přejít na obsah

Motor 1,4 16V VAG chyba 17582


Mellis

Doporučené příspěvky

Ahojte, potrebujem poradit, asi pred dvomi tyzdnami sa mi rozsvietila kontrolka motoru(nie kontrolka EPC). Ked sme to napichli ukazslo chy 17582-odchylka dob vstrekovaní. Auto jazdilo, nepozoroval som ziadne zmeny az pred dvomi dnami som nastartoval kontrolka zacala blikat a uto islo na tri valce.. Vstrekovaci ventily su ok. Nemá niekto skusenosti s touto chybou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

kup nádrž pořádného benzínu (Shell, Bnezina, OMV), kup si přípravek čistič palivového systému, nali to tam a uvidíš. pokud nepomůže, nespoléhal bych na sdělení servisu že vstřikovače jsou OK, ale zkus najít v okolí, kdo dělá čištění ultrazvukem a dal bych je vyčistit. Při nasazování zpět pak ještě prověř těsnost O-kroužků, popř. vyměň za nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No nepomohlo, kontrolka zase svieti :-( ked sa mi to predtym rozsvietilo tak to idlo na tri valce, aj teraz mam taky pocit ako keby niektory vynechaval, a obcas sa to trasie cele auto na volnobehu ako keby to nespalovalo alebo co a ked pridam ide trocha biely dym z vyfuku ale nie vela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na VAGu to ukazalo odchylka dob vstrekovania rada valcu 1 skusal prehodit v servise vstrekovac na prvom valci tusim s tretim a nic... Povedal ze vstrekovace su ok tak neviem... A ze na VAGu by keby bol zly vstrekovac priamo vypisal ze vstrekovac je ko tak neviem uz co tomu je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Zdravím ludia, mám taký problém, neviem či to má spojitosť s tým že som menil rozvody šak posúdte sami.

 

Ide o to že po výmene rozvodov sa mi začalo stávať že my vyskočí kontrolka motora a v pamäti závad motora nájdem chybu 17582.

Treba ešte niečo nastavovať po výmene rozvodou aj cez VAG??

Mám aj LPG Landi Renzo no a na volnobehu sa mi zdá ako by to triaslo auto, taký nepravidelný chod motora. Tak neviem či to nebude skôr problem LPG.

 

Prikladám aj foto z VAG..

post-63350-0-51564400-1419850721_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba ešte niečo nastavovať po výmene rozvodou aj cez VAG??

nie....

 

 

na volnobehu sa mi zdá ako by to triaslo auto, taký nepravidelný chod motora.

tu si prečítaj,čo spôsobovalo presadenie o zub pri výmene rozvodov ..a to sa dotyčný dušoval,že sú nastavené OK

http://forum.skodahome.cz/topic/130810-14-16v-%C5%A1kube-na-volnob%C4%9Bh/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LIBERO vdaka za tip,, ale nemyslím si že to bude tým.. Robil mi to môj osobný mechanik a bol som pri tom..

 

Ale dneská som kontroloval hadice dýchania motora a bolo v ních zamrznutého tolko sajrajtu že som sa až čudoval.. Podla DP tam bola písaná aj jedna s týchto možných závad.. Ja neviem, môže aj toto spôsobiť tekéto problémi?? Mám skôr dojem či to nerobí LPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...