Přejít na obsah

Klimatizace - nefunkční, problémy


Bemo

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

na obrázku to máš popsané. podle čísla podvozku najdeš větrák. motor máš typ ATD a je mi to divné, protože ze začátku byly větráky 2 (aspoň podle etky) post-37428-0-44886400-1313258309_thumb.j post-37428-0-05799800-1313319065_thumb.j

připoj si to k vagu, skoč do řj klimatizace nebo i motoru, dej test akčních členů a v jednom z těch kroků je i test větráků. pokud se neroztočí, hledej problém.

Editováno: , autor: boobika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bych potřeboval s jistotou vědět jestli jeden nebo dva větráky na tý sahaře.Mám tam jeden a ten se netočí.Takže nesmím pouštět klimu když auto stojí.Abych věděl so mám shánět.1.9 TDi 74kw 2001

Klima chladí? Jestli jo, tak to neřeš - vše funguje, tak jak má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klima chladí ale jakmile zastavím tak se asi přehřeje, protože nejde ani ten jeden větrák co tam je, no a pak se mi vyfoukne chladící médium.Takže klimu jen za jízdy. A mám combi jestli to hraje roli.

Editováno: , autor: saimon3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten co mi to plnil říkal že když stojí auto a jde klima tak vzroste teplota a jak to nem čím chladit tak stoupne tlak a vyfoukne médim.Kontroloval jestli to není někde ucpaný.Myslel že to bude sušič protože na klimu nikdo 2 roky nesáh.Ale ten je prej OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to celé nějaké prapodivné. Jedině, jak je psáno výše, zkusit výpis VAGu - pokud je tam nějaký error, tak by se to mělo objevit na výpise. Ale jak jsem pochopil, tak opravu neřešíš svépomocí, ale v servisu - změň tedy servis, dej to někam, kde tomu rozumí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začala mi zajímavě ne-fungovat klimatizace. Pustím ji na plný výkon - na řidiče a spolujezdce ale ejhle levé průduchy chladí, ale pravé jsou teplé, dokoncei ty dva vedle sebe na středním panelu. Poradíte mi někdo čím to může být? Intenzita foukání je stejná všude, ale ta teplota ne, ta je enormně rozdílná.

Je to nafta s ECT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Chci se zeptat, klima přestala fungovat a napsalo to (Fabia 2001 1,4 16v)

00818 Sensor of Evaporator Outlet Temperature (G263)

30-00 Open or Short to B+

Co s tím kde hledat?? mám hledat pod pojistkou, kabeláží nebo čidlem???Díky za odpověd.

Editováno: , autor: vevca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

mam taky problem...minule letomi klima isla bez problemov az do posledneho dna a tento rok zacalo teplo a tak ze zapnem klimu a nic....gombik sa zapne ale inac nic...klima nechladi ventilator na chladici stoji....dal som si zmerat tlak a ten je ok a poistky tak isto neviete niekto co by to mohlo byt???? zacina byt dost teplo a zisla by sa mi ta klima...dakujem vopred vsetkym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...