Přejít na obsah

KESSY - bezklíčkové odemykání, zamykání a startování vozu


Host PetrHravec

Doporučené příspěvky

Mne i u O3 zustavala zrcatka seknuta. Musel jsem auto vypnout a znovu zapnout zapalovani. Nebo ruzne otocit joystickem na dverich aby se to nejak chytlo. Nakonec jsem v menu radia funkci sklapeni vypnul.

Mel jsem MR2014. Tak snad to ted vychytali. Do noveho auta uz sem si tu funkci nedal po zkusenostech z predchoziho.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nebo naštěstí tohle není pravda:

"pokud je potřeba aktualizovat nějakou jednotku a je jedno zda kvůli reklamaci nebo to prostě vyskočí z ODISu, musí servis aktualizovat všechny jednotky na cestě k ní, tedy i několik jednotek, jinak aktualizace té konkrétní nejde provést"

 

CAN rozhodně není postaven, že by byla nějaká jednotka dřív a nějaká dál a rozhodně zde nejsou žádné následnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel to tak opravdu není a je to opět jen ukázka "schopností servisu". Jediné co je nutí k přehrání i jiných jednotek jsou jen případné předešlé servisní akce, které nebyly provedeny. ODIS však umožní je obejít a nainstalovat jen tu konkrétní, ale zde zase naráží servis na nutnost provádět tyto servisní zásahy, aby procházel audity ze strany Škodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po jednom a čtvrt roce musel vyměnit baterku v klíčku, protože mi přestalo fungovat KESSY. Vyměnil jsem si baterku sám, záležitost na cca 10 min i s přečtením postupu v manuálu k vozidlu. Spárovat klíček s autem jsem nemusel.

 

Neodpustím si, po přečtení celého tohoto vlákna, jednu poznámku. Chlapi, čtěte návody, nebo alespoň, když něco nevíte, tak se snažte si informace najít sami, protože nad některými příspěvky jsem krotil hlavou a nevěděl jsem, zda je to myšleno vážně, nebo je to sranda. Bohužel jsem zjistil, že to bylo myšleno vážně.

Editováno: , autor: Petoru
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Já kupoval auto v lednu a měnil jsem v červenci. Ale auto bylo vyrobené v 05/14 a já s ním nejezdil, takže nemohu posoudit jak dlouho baterka vydržela, zda byla již jednou třeba měněná. Ale zcela určitě nevydrží nic, kupoval jsem přímo v autorizáku, no stála asi 40 korun....Ale na druhou stranu jsem s Kessy spokojenej moc, je to pohodlíčko.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíš z jakého důvodu má ten odběr vyšší.

Bude ten odběr vyšší když nechám klíč v otevřeném autě? V práci musím nechávat auto odemčené a už to vypadá že budu muset znova dávat novou baterku která tam je od letošního února.

Editováno: , autor: Barbossa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za vyčerpávající odpověď.

Takže když nechám auto odemčené jedním klíčem který dám doma do šuplíku a dál budu používat druhý klíč tak ten v šuplíku se bude stále vybíjet? :-)

Řekni známému z ŠA že by to chtělo spánkový režim klíčků.;-)

A nebo tu bezdrátovou nabíječku klíčků a pro Clinta extra klíček do zásuvky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem včera musel opět vyměnit baterku v klíčku. Tedy za dva měsíce. Je pravda, že jsem posledně koupil nějakou no name baterii. Příště koupím kvalitnější. Na tom vybíjení klíčku při otevřeném voze asi něco bude. Ráno jsem zajel s autem do garáže, abych vyměnil pneu, nechal jsem auto odemknuté a s klíčkem v kapse jsem vyměňoval pneumatiky. Asi po hodině jsem chtěl auto zamknout a přes KESSY to nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...