Přejít na obsah

VCDS - Dá se něco dokódovat do Rapida?


Woody

Doporučené příspěvky

Když na brzdu hamptneš v krizové situaci, tak si myslím, že HBA zareaguje úplně stejně, tj. s maximální hodnotou. U sport možná o trochu později, ale s výrazně větším důrazem. Sensitivní možná bude reagovat citlivěji s pozvolnějším náběhem. Finální působení v čase bude ale myslím naprosto stejné.

K tomu nastavení ještě malá poznámka: když jsem poprvé zabrzdil s novým nastavením, brzdy brzdily jak v malém Peugeotu Partner nebo Nissanu Kubistar, co máme v práci. Když jsou tyhle dodávečky nenaložený, brzdí proti normálnímu osobáku velice ostře, až je to někdy nepříjemný. A brždění při původním nastavení bylo podobné jako když ty dodávky jsou naložený, takže pěkně mdlý a někdy člověk brzdí i očima. Toť moje pocity. Bohužel, jak jsem psal, ŠA mi na můj dotaz odpověděla, že je to popsaný v návodě a bližší informace k technickým parametrům jednotlivých nastevení nesděluji.....       

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože konečně pořádně pršelo, testoval jsem ty stěrače dle rychlosti vozu. No cyklovač tam jsem změnu nezaznamenal za jízdy a ostatní rychlosti taky moc ne a když tak nepatrně. Výrazně znát je to, když dá člověk na max. rychlost a zastaví, tak stěrače začnou stírat zhruba rychlosti max. na cyklovači. pokud tam má zvolenou druhou rychlost, tedy páčku v druhé poloze a zastaví, stěrače přestanou stírat úplně, po rozjezdu v obou případech zase začnou. To samé platí o cyklovači na nejvyšší rychlost, tam se to výrazně zpomalilo také až po zastavení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: Ja to zkousel zatim jen na druhou rychlost a fungovalo mi to tak, ze kdyz jsem uplne zastavil, tak sterace o dost zpomalily, ale stiraly porad. Nezastavily uplne. Nemyslim si, ze se rychlost steracu menila v zavislosti na rychlosti. Na treti, nejvyssi rychlost to bude fungovat podle mne uplne stejne, to jsem ale nezkousel, protoze tolik neprselo. V predchozim aute (ne skoda), jsem to mel uplne stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...