Přejít na obsah

VCDS - Dá se něco dokódovat do Rapida?


Woody

Doporučené příspěvky

Jasný, však já Ti taky nic nevyčítám, jen taková úvaha. Samotného mě překvapilo, že ti tu informaci vůbec dali. Pohádek o lesu a kapradí už jsem slyšel v autorizacích tolik, že by to vydalo na velmi tlustou knížku. Sám jim nevěřím ani slovo a vše si ověřuji, protože občas nevím jestli to co říkají myslí vážně, že tomu sami věří a nebo prostě ze mě vědomě dělají vola, obojí není správné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ta jejich odpověď je přeci pitomost. HHC se nastavuje v brzdách a ABS, ne v nastavení ESP, ne? Nebo to motám dohromady a je to jeden kanál? A nechápu, co všechno by člověk měl kvůli tomu proboha domontovávat. Přeci to není mechanická záležitost, ale jen nastavení software.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak se mi po dokódování HHC objevila chybka, a to hlášení závady asistentu rozjezdu do kopce, které vždy problikne v následující situaci: Start/stop je aktivní a vypne motor -> za předpokladu, že zatáhnu ručku a odepnu si pás, tak S/S už zpátky nenastartuje a musím nastartovat ručně (to je OK) -> vypnu tedy zapalování a v tom momentě mi na displeji problikne tato závada -> nastartuji a vše je OK.

 

Je to zvláštní, protože HHC funguje normálně před i po nastartování. A hlavně se ta chybová hláška zobrazí i na rovince, když HHC není vůbec aktivní...

Editováno: , autor: toldi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych se taky trochu zapojil a nedělal mrtvého brouka :) Ferda mi poradil, že by mohl být problém v tom, že je to nakódováno na automat a ne na manuál, což jsem taky rolbařovi psal.

 

Včera mi pak rolbař ještě psal, že už asi tuší, kde je problém a dohodli jsme se, že ještě počkáme, až bude mít možnost osahat si nějaký jiný MR2016 s HHC, aby si to mohl ověřit. Já sám tomu prd rozumím, takže vyčkávám a pevně doufám, že se na něco přijde. Holt to je daň za to, když je člověk první...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...