Přejít na obsah

Fabia II / Roomster - koupě (výbava/motorizace)


milans14

Doporučené příspěvky

ale zase na druhou stranu, když jsem se díval do servisní historie (ze Škodovky) toho rooma co jsem tady dával, tak jsou tam 4 záznamy km, což by odpovídalo tomu výpisu z VIN linku ... tak by mě zajímalo, zda ta škodná událost třeba nebyla fakt jen sklo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.4 16V se blbe hledaji.. a jestli najel od roku 2008 jen 60 000km?? A tu o cervene karkulce znate?? DD

Že se motory "jednačtyřky" ve slušným stavu hledají blbě můžu jedině potvrdit - kdo ho má, bezdůvodně ho pryč nedá (je úplně jedno jestli ve fábuli, nebo v roomu) - ale o tom nájezdu tady sypeš pohádky leda tak ty sám. Co bys například prohlásil na (mýho) Drobka - datum výroby 1.12.2007 (MY 2008), uvedení do provozu 21.12.2007, mnou koupeno v bazaru 1.12.2009 se stavem tachometru 18 200 po PRVNÍM MAJITELI (údaj o km je v kupní smlouvě a odpovídal skutečnosti - a mám ho nezávisle potvrzenej i původním provozovatelem, kterej neměl důvod uvádět klamavej "odcouvanej" údaj = auto mu zabavili ze dne na den kvůli neplacení lízinku po 8 měsících provozu od koupě a mně ho přes bazar prodal ŠkoFin, ne on sám) - a na stránce kontrolatachometru.cz mám po zadání VINka a čísla posledního protokolu z STK následující údaje:

 

Datum prohlídky Druh prohlídky  Stav km

02.12.2009 Evidenční  18 230 (přesně odpovídá cestě z bazaru domů a druhej den na STK před přihlášením)

12.12.2011 Pravidelná  36 375 (18 145 km za 2 roky)

11.12.2013 Pravidelná  53 327 (16 952 km za 2 roky)

11.12.2015 Pravidelná  70 592 (17 265 km za 2 roky)

__________________________________________

celkově najeto za období od 1.12.2009 do 11.12.2015 (= 6 roků a 11 dní) 52 392 km.

A včil něco povídej, ty RUDÁ KARKULKO ...  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:

Aktuálně už mám samozřejmě najeto zase něco navíc (něco kolem 74 000), ale jestli ten room z odkazu byl jen jako nějaký náhradní auto ve firmě a víc stál než jezdil, nebo jestli si ho pořizoval pro svoje občasný ježdění nějakej důchodce, klidně mohl ročně najet i míň, což zase potvrzuje i sám Vítězslav :

 

...Jinak já jsem na svém najel za 7 let cca. 30tis KM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to auto trochu drahý ? K té prazvláštní zajímavé výbavě bych si ještě představoval zadní senzory a hliníky. Ale jinak zajímavý kousek, jsem zvědav na další vývoj situace. K těm km já mám na svém  za 5,5 roku 40 tis. Nízký nájezd u druhých vozů v rodině není nic zvláštního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní senzory to má, má to asi i  ESP , Alu kola si koupí a plecháče nechá pro zimní. Chybí loketka. Mne se to podle fotek líbí, barva pěkná, jen ta cena.(asi motor,nájezd,historie) Teoreticky dá 2000,- za údržbu (olej,svíčky,filtry) a může jezdit.

Bazar něco sleví, zároveň si část vezme obratem zpět za zprostředkování prodeje. Dal bych tak max.165 se vším všudy.

Editováno: , autor: Alma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo koukal jsem znova na fotky s lupou :-) a skutečně tam asi ty senzory budou, za 165 už asi jo. To auto je líbivý a spoustu lidí asi zaujme, bazar si toho je vědom, tak jsem zvědav jestli hnou s cenou.

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Mne se to podle fotek líbí, barva pěkná, jen ta cena.(asi motor,nájezd,historie) Teoreticky dá 2000,- za údržbu (olej,svíčky,filtry) a může jezdit.

Bazar něco sleví, zároveň si část vezme obratem zpět za zprostředkování prodeje. Dal bych tak max.165 se vším všudy.

Vsadil bych se, že původní majitel nedostal víc než 110-120 tisíc, dost možná že se nedostal ani přes hranici 100k, takže prostoru pro případnou slevu mají 6 půlek - i kdyby slevili 20k, furt mají svoje jistý. Písmenkovej autobazar jsou všiváci, vůbec bych se nedivil, kdyby to auto byla odúmrť po důchodci, co si ho pořídil na doježdění na starý kolena, umřel a babka vdova nemajíc sama řidičák pod tlakem potřeby mít volný hotový prostředky na funus, auto prodala za to, co jí nabídli - pro ni zlatý lidi, pro nezúčastněnýho svědka zloději, co ji oškubali i z kůže... Reálná cena takovýho auta na trhu je v dnešní době někde kolem 130-140k, záleží i na dalších okolnostech. Kdyby bylo v plynu, nebál bych se říct 150k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn nejaky odkaz kde se takova auta prodavaji za vase ceny?

 

OK, beru odkaz a dál?  Jinak auto melo škodní událost. To nemusí,ale taky může něco znamenat.

Prostě mne se ty ceny taky nelíbí, ale tak to je. Koukněte třeba na R na škodaplus, to jsou pálky.  Uz jsem to tu psal, loni FI pekná výkup 54,prodejní v esa 85 a do dvou týdnů byla pryč.Na auto nemusel bazar sahnout ani ho mýt nebo nijak upravovat.

Editováno: , autor: Alma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....  Jinak auto melo škodní událost. To nemusí,ale taky může něco znamenat.

...

Na takovej záznam stačí, aby mělo "na pojistku" měněný čelní sklo, což je jinak "událost" nemající na cenu žádnej vliv. Mám ho mimochodem v tom ověřovači taky (2012 jsem "nakoupil" ve Vysokým Mýtě šutr z korby náklaďáku z protisměru přímo do skla snad 3 měsíce po tom, co jsem si ho nechal připojistit). Měnil mi ho tenkrát Žralok odsud z fóra. Na to, aby se ty záznamy "rozkódovaly" = aby byly vidět skutečný hrazený věci se musí zaplatit ten poplatek, pak se každá "škodní událost" zviditelní v plným rozsahu uznaným pojišťovnou ...

 

A ten volant na tom bílým roomu z S-auto - ten jako by z prdele vypadnul mýmu 4-ramínku, a to mám najeto necelejch 74 tisíc ... Ta série polyuretanem zastříknutejch volantů musela bejt nějak odfláknutá, povrchová vrstva se doslova drolí pod prstama ...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skodni udalost mas dneska ani nemrknes.. pokud to byl tukanecek a  vzaly to jen plechy, svetla,blatnik, naraznik, kapota a podobne srandy a  auto bylo opraveno ve znackovem servisu, nebal bych se toho.. pokud to byla totalka pres utrhnuty kola, napravy, rovnani na stolici, pripadne svarenec ze dvou aut, to uz je spatne..

no a jinak-dobeh fabii a roomsteru II rok 2011-2012 byly extra vyhodne ceny na nakup + vybava zdarma, dalo se usetrit hafo penez.. dneska jsou ceny fabii uplne nekde jinde a od toho se odrazi i ceny ojetych F a R II

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mam ho a vecer napisu vic.Malo casu :-).A jsou to zloději...

Blahopřání ke koupi - motorizace BXW/CGGB jsou jedny z těch posledních, který ještě za něco stály - životností a spolehlivostí, i když nejsou žádný trhači, tak ty trhače 3x přežijou ... A ta zlodějina v "písmenkách" - holt s tím jsi musel bejt smířenej už když ses rozhod od nich něco kupovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,tak nevím jestli tosem uplně patří (aby mi admin nevynadal),ale už mi  stojí před barákem.V 16.30h mi volali písmenka že už tam stojí.V 17h jsemtam přijel a po zkušební jízdě jsem se zamiloval.Do půl deváté jsem smlouval o ceně,ale podařilo se mi to srazit jen o 4tis.Kč.Dál jsem se už nedostal.I to se děo po tisícovkách.Ty 4tis. jsem ve finále zaplatil jako jejich ,,manipulační poplatek,,(málem jsem šel do kolen).Ale auto si myslím stojí za to.Měl jsem dopředu od známého ze značkové prodejny vyjetou servisní hystorii a ten člověk se o to fakt pravidelně staral ve značkovém servisu.Tak to snad stálo za to.

Jinak všem tady díky za podporu.

1qOu.jpg

Editováno: , autor: vitezslav2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...