Přejít na obsah

MR 2015


sytic

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Dešťový senzor:

Pokud jsou v Rapidu všechny okna v elektrice a dešťový senzor,tak při dešti se samy zavřou.Bude to v novém návodu k obsluze,který bude na stránkách škodovky začátkem června.Mělo by tím jít i stažení všech oken dálkáčem.

Hm, tak jsem to v novém návodu k obsluze nevyčetl :kol-73:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

:kol-47:

ne opravdu....když se nad tím zamyslím...tak potřebuju aby mě to spolehlivě dovezlo z A do B a zpět do A. Bylo to bezpečný, mělo to klimu, hezky to vypadalo a nebylo to úplně nepohodlný....to že to má plastový dveře, nebo chybí kryt kolejnic, nebo ma o jedno ramínko na volantu víc, to že nemá ozdobnou lištičku, to že občas musím namazat gumový těsnění nebo seřídit dorazy kufru...to a i mnohem více jsem vlastně ochoten akceptovat než dát o desetitísíce či statisíce víc za to auto :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to fakt, 300tis jsou velké peníze a za to člověk dostane good zboží v podobě Rapidu. Kdybych ho chtěl poctivé jako byla třeba první Fabka, musel bych za něj dát o 100 - 200 tis více a to nemám...

 

Fabia co mám v podpisu stála 320tis a jedná výbava byla mlhovky. Rapid 339tis, výbavu si dohledejte - nemám špatnou, po 12 letech inflace apod.... Obrázek si udělejte sami která doba je asi lepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako samozřejmě chápu, ale tak ať raději nepřidají nové fičury, ale nechají ty staré, standardní....mě by to bylo taky buřt, kdyby to neměla předchozí FII, které je o třídu níž a o generaci starší...to mi na tom vadí...novější auto = "starší" technika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako samozřejmě chápu, ale tak ať raději nepřidají nové fičury, ale nechají ty staré, standardní....mě by to bylo taky buřt, kdyby to neměla předchozí FII, které je o třídu níž a o generaci starší...to mi na tom vadí...novější auto = "starší" technika...

pokud nepočítám koncáky u oken, což nemá ani tak nic společného s použitou starší technikou, tak ty to nepoznáš že byla použitá starší technika a ani drtivá většina uživatelů. + tím líp k vyšší spolehlivosti. To auto prostě funguje super a ač má podvozek z fabie a octavie, elektriku horší než ve fabii apod, tak i tak to je prostě vyladěné že to funguje lépe než ty auta ze kterých to tu techniku má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

No já nevím. Technika LED i v low cost autech konečně, ale nesedí mi tam prostě ta přemíra lomených přímek proti sobě jdoucích. Hlavně ten zadek je k .... . No holt design Seatu roubovali na design Škodovky a to prostě nemůže nikdy fungovat. Je to stejný jako Citigo a Up!, tam je VW taky designově prostě čistší.

Loketka OK, akorát v ní bude asi miniaturně místa. Tvarově je určitě kompatibilnější s interiérem RAPIDa než ta s kulatým předkem z dob OI. Jen by ještě měli přesunout zásuvku pod climatronic a přidat k ní standardně USB a AUX, jako u FIII.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to pride ze to bude ako :

 

1. priblizovanie sa Leonu (to by ale potom chcelo viac ako len LED , ine potahy a loketku :)))

alebo

2. klasicke rozdelnei vramci VW aby si neliezli do kapusty - xenony len rapid / led  len toledo

 

na druhje strane nech sa to aspon trochu lisi od rapida .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LED světla jsou super, ale to "zalomení" v krajních částech se mi moc nelíbí. U Rapidu by stačila LEDkové Cčka tak jak jsou a dopředu denní : )

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...