Přejít na obsah

Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...


rsrsrs

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Fabiu 3 som bol previezt. Bola to vybava Style (najvyssia). Vzhladovo auto v pohodicke, pacilo sa, podvozok tiez ok. Exterier na mi paci tiez, hlavne predne projektorove svetlomety. Vyhodou je, ze uz 1,2 TSI 66kW  ma vzadu kotuce. Koleno ma netlacilo s tymto by som problem nevidel (70kg a 170cm). Motorizaciu som mal 1,2 TSI 81kW - som zvyknuty na Leon 1,2 TSI 77kW, takze som uz vedel ako by to malo jazdit a musim uznat, ze 81kW ide pekne, svizne a prijemne auto. ( tato 1,2 TSI 81kW je nieco v duchu F1 RS )

 

Na zaver vedel by som si predstavit F3 Combi 1,2 TSI Style - casom mozno ............. :-) uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auta si kupuju na delší dobu, je to nejhorší investice v současný době a tak nebudu kupovat auta která přežijí jen tak tak záruku. Kategorie terénních které již výhradně preferuju nestárne zdaleka tak rychle a třeba i po 10 ti letech se drží cenově dost vysoko. To je dáno variabilitou použití a to se mi náramně hodí a líbí. v globálu i ušetřím když mám velké auto které morálně nestárne rychle.

No a je to tady,i nemožné se stavá možným http://autosalon.iprima.cz/clanky/dvouvalec-dvoutakt-nafta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás

 

tiež zvažujem kúpu novej Fabie niekedy budúci rok... neviem však, ktorú motorizáciu... bývam na dedine a do mesta mám cca 10 až 15km podla toho, či idem do Tesca alebo do Kauflandu :D

dôležitejší údaj je asi dennodenná cesta do práce, ktorá je max. 20km + 20km späť... vačšia časť cesty je mimo obce, asi cca 70/30%... ročne najazdím do 10 000 km

 

neviem či kúpiť TDI alebo TSI...

 

vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...