Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

Přesně tak, pěkná myšlenka, ale realita je horší u autoplus. Ještě tak v Auto Jarov Praha mě vždy řekli na rovinu, co vše autu je a bylo :-D Jinak mazec je ten výkup u dealerů Škody. Dával jsem pro zajímavost na odhad mou Fábi a rozdíl byl 20000kč a to mezi dealery byla vzdálenost 35km :-D  Největší držgrešle je výkup v Autodružstvo Fýdek-Místek, tam mě nabídli méně, než v malých bazarech v Ostravě s hodně pohnutou pověstí a to už je co říct... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xtrack: O ročních vozech samozřejmě vím (sám mám současnou Fábii z tohoto programu), ale nic mě tam neláká. Navíc mám teď průkaz ZTP s kterým mám nárok na 6% slevu na nový vůz, tudíž roční vozy se mi už nevyplatí. Nevíte jestli i Hyundai poskytuje nějaké takové slevy?

 

 

 

Hyundai má slevy pro držitele ZTP pro určité modely... ty slevy jsou docela dobrý... přesně teď nevím, ale myslím, že je to kolem 15 % z ceny auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZTP jsem chtěl pořešit před dvěma roky na babičku, byla tam i sleva v podobě odečtu DPH a největší slevy nabízel Peugeot včetně realizace v podobě koupě předváděcích vozů. Chtěl jsem P5008 a po všech slevách auto bylo za cenu jeté Fabie. Bohužel se to pak nečekaně zvrtlo a byly důležitější věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZTP, ZPT/P to berou na podporu, ale jen jakou vysokou částku dostanou schálenou , není to vždy 200 000 Kč a je to na 10 let a nedej bůh když někdo to nepojistí jak má, tak peníze vrací. A nebo když dotyčný zemře rodina vrací, záleží jak dlouho příspěvek byl užívám , potom se vypočte zbytek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, tak jsem si zašel do showroomu ještě jednou. Snažil jsem se opravdu na max, ale dosáhl jsem nejvíce toho, že kolena jen mírně tlačila na přední sedadlo. Prostě pohodlně si za sebe nesednu. Jak jsem psal mám 180cm a ve Fábii II má za sebou cca 4 cm před koleny místa... Jinak strop včetně madel a světel je z Fábie II, trochu to kazí dojem z jinak pěkného interiéru, alespoň bych dal LED osvětlení, trochu změnil tvat madel... Takhle to chytá low-cost pocit trochu:-) Jinak mám pocit, že je trochu odfláknuté čalounění kufru, ale možná to byl jen nepovedený kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, tak jsem si zašel do showroomu ještě jednou. Snažil jsem se opravdu na max, ale dosáhl jsem nejvíce toho, že kolena jen mírně tlačila na přední sedadlo. Prostě pohodlně si za sebe nesednu. Jak jsem psal mám 180cm a ve Fábii II má za sebou cca 4 cm před koleny místa... Jinak strop včetně madel a světel je z Fábie II, trochu to kazí dojem z jinak pěkného interiéru, alespoň bych dal LED osvětlení, trochu změnil tvat madel... Takhle to chytá low-cost pocit trochu:-) Jinak mám pocit, že je trochu odfláknuté čalounění kufru, ale možná to byl jen nepovedený kus.

Já mám také přibližně 180 cm, ale tyto problémy nemám, protože ve svém autě nikdy za sebou nesedím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejčastěji vozím vzadu dvě děti, ale bohužel, snad každý měsíc někoho příbíráme sebou, švagrovku,tchýni, neteř, synovce(taky 180cm :-D ) atd. a to je mazec, pokud není místo na nohy. Pak občas jedu na lyže a beru jen dospělé chlapy a to už je úplně mazec :-D Jinak už jsem to psal, Kia Rio má vzadu místa dost, takže do jde. Hynudai i20 má také více místa na nohy... Ale ani o to mi nejde. Jde o to, že viděl jsem asi 6 velkých video recenzí, ve Světě Motorů četl asi 10 testů nové Fábie a všude psali, že vzadu je místa dost na nohy i pro chlapy - viz video test SM jak jedou na Ještěd. Tak to už mě fakt nebere jak jsou testy ohnuté podle sponzora :-) Ale nebaví mě furt prudit, jen vím, že nejde kupovat auto ani podle Světa Motorů, který jinak beru jako seriózní časopis. Zkrátka jsem se nasr..(vulgarismus), jak SM kecá, jak kecají recenze na auto.cz :-)

Takže v plánu je buď asi Rapid Liftback, protože RIo je super, ale nevím jak se vypořádat s kufrem(mám ale "rakev" na střechu). Favoritem byla Fabie kombi, ale málo místa vzadu a je předražená zatím s TSI motorem.. Dacii Logan kombi nezkousnu interiér :-D Pak už zbývají jak jsem psal auta segmentu C kombíky v akci nebo mírně jetá předváděcí v záruce... Ale už vás nechci unavovat :-D .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejčastěji vozím vzadu dvě děti, ale bohužel, snad každý měsíc někoho příbíráme sebou, švagrovku,tchýni, neteř, synovce(taky 180cm :-D ) atd. a to je mazec, pokud není místo na nohy. Pak občas jedu na lyže a beru jen dospělé chlapy a to už je úplně mazec :-D Jinak už jsem to psal, Kia Rio má vzadu místa dost, takže do jde. Hynudai i20 má také více místa na nohy... Ale ani o to mi nejde. Jde o to, že viděl jsem asi 6 velkých video recenzí, ve Světě Motorů četl asi 10 testů nové Fábie a všude psali, že vzadu je místa dost na nohy i pro chlapy - viz video test SM jak jedou na Ještěd. Tak to už mě fakt nebere jak jsou testy ohnuté podle sponzora :-) Ale nebaví mě furt prudit, jen vím, že nejde kupovat auto ani podle Světa Motorů, který jinak beru jako seriózní časopis. Zkrátka jsem se nasr..(vulgarismus), jak SM kecá, jak kecají recenze na auto.cz :-)

Takže v plánu je buď asi Rapid Liftback, protože RIo je super, ale nevím jak se vypořádat s kufrem(mám ale "rakev" na střechu). Favoritem byla Fabie kombi, ale málo místa vzadu a je předražená zatím s TSI motorem.. Dacii Logan kombi nezkousnu interiér :-D Pak už zbývají jak jsem psal auta segmentu C kombíky v akci nebo mírně jetá předváděcí v záruce... Ale už vás nechci unavovat :-D .....

 

není předražená s TSI motorem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...