Přejít na obsah

Žárovky H15, H8 a H7 v LED provedení


Lukas234

Doporučené příspěvky

Presne tak, fyziku neoklameš...

Kamarát mal CoolBlue v aute s parabolami, ale sťažoval sa, že typicky za tmy pri daždi/mokrej ceste videl prd... Holt pohlcovanie modrej zložky svetla vodou, no...

Ja osobne som do Roomstra s projektormi dával NighrBreaker - tam to bolo "must have", pretože klasiky svietili ako bludičky...

Ako, každého osobná vec, ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...

Osram má novinku

https://www.obautodily.cz/led-zarovka-osram-h15-ledriving-hl-easy-2-ks-14436cz2410/?gclid=CjwKCAjwkaSaBhA4EiwALBgQaHG2FgOxjcha4JPsoR4v-KbsJQsIVBRN_XlZMmy_-QYM_ne0ehanyhoCh4wQAvD_BwE

Pokud pomineme fakt, že nemají homologaci a používal bych je pouze tehdy, když Ovci vezmu mimo veřejné komunikace, neví někdo, jestli budou tyto ledky házet chybu prasklé žárovky, nebo mají v sobě odpor?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, kdo s tím jezdí pouze mimo veřejné komunikace :) Kdo to pozná? Jen STK ne? Já nad tím přemýšlím, nevím kdo jiný by to zkontroloval. Nebo to bude hodně oslňovat ty H7 a H15?

 

PS: Jak bude svítit ta H15 při zapnutých tlumených světlech, kdy H7 svítí naplno ? Výše se tu řešilo, že H15 svítí takto pod nějakým malým proudem (viz foto), tak by mě zajímalo, jakou barvu bude mít ta LED H15 v tomto režimu. Dokáže někdo odpovědět? 

 

Díky.

post-25-0-35562600-1441988784.jpg.8569a34fd3e392532348d98b2e23749b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.osram.de/ecat/NIGHT%20BREAKER%20H7-LED-LED%20Lampen%20(straßenzugelassen)-Autobeleuchtung-Fahrzeugbeleuchtung/de/de/GPS01_3401765/ZMP_4062000/

 

Tyto žárovky jsou mimo jiné u OIII legální v Německu, Francii, Rakousku, Chorvatsku atd. Dle Osramu se pracuje na legalizaci i u nás. 

 

 

 

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ty ledky H15 od Osramu nakonec koupil a musím říct, ze je to naprostá bomba!!

Nehlásí chybu, DRL čistě bílá barva, parkovacky k potkavacim také bílé a dálkový úplně jiná liga oproti původním H15 Blue intense. Ano vím, ze ledky v parabole oslnuji, ale na DRL svítí slabě, a na dálkový nikoho nepotkavam, takže proč ne 😉

CBC4684A-FE87-44A1-8C3C-1D82C60880E3.jpeg

BA34C372-9923-41FC-95A1-C7A48318E27E.jpeg

B3017BE5-FBE9-47AD-B06B-912791B5722D.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej vědět, jestli se podařilo překodovat. Ono to nějak půjde, jen vědět co změnit. Psal jsem prodejci, kde jsem žárovky koupil (ještě mi neodepsal) a chystám se poslat dotaz přímo na Osram. VagCom mám, takže jak budeme vědět co změnit, není to problém.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jen při DRL, musis zapnout parkovacky a zpátky na denní, jinak zůstanou zaplé dálkové až do vypnutí motoru. Při potkavackach to nedělá, ani když jen probliknu dálkovými, nebo je zapnu, hned po přitáhnutí packy k sobě se vypnou. Zítra to v BCM prekoduju na typ žárovky LED, aby auto vědělo, ze to není halogenka a uvidím, jestli to pomůže, jinak je vrátím a koupím jine, se kterými je kolega z prace spokojený

Editováno: , autor: HlouchyJR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, HlouchyJR napsal:

Ano jen při DRL, musis zapnout parkovacky a zpátky na denní, jinak zůstanou zaplé dálkové až do vypnutí motoru. Při potkavackach to nedělá, ani když jen probliknu dálkovými, nebo je zapnu, hned po přitáhnutí packy k sobě se vypnou. Zítra to v BCM prekoduju na typ žárovky LED, aby auto vědělo, ze to není halogenka a uvidím, jestli to pomůže, jinak je vrátím a koupím jine, se kterými je kolega z prace spokojený

Pošleš prosím ty, se kterými je spokojený kolega, které nezlobí? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil na Facebooku LED světla a určitě je prodejce dováží Číny. Prodává to ale již více let a má zkušenosti. Mám vyměněny obě halogenový a chybu žádnou nehlásí. Fungují a svítí perfektně, ale nechci tu dělat reklamu. Určitě se dají na Aliexpressu koupit funkční bez chyby, ale pokud si někdo není jistý, tak si koupit přes ověřeného prodejce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Žárovky H15, H8 a H7 v LED provedení

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...