Přejít na obsah

1.4 16V 55 kW - zvýšení výkonu


F.I.N.A.L

Doporučené příspěvky

No takze mame stejne motory. Rozhodujici otazka je, kolik do toho chces dat penez.

Takze kazdy by asi zacal s chipem. I ja jsem s tim zacal. Ale jestli muzu radit, tak bych dal:

1, poradni kit sani a udelal komplet svody - cca 12 000,-

2, ted muzes udelat chip, ale nekde kde ti to uz naladi a odbrzdi cca 8000,-

3, Lepsi svicky - takze TOP : DENSO IRIDIUM IK 20

4, zde se uz dostavame do vetsich zasahu . . .- ostra vacka cca 16 000,-

5, snizeni hlavy, zalezi kde si to nechas delat - 3000,-

- - A pokud je ti to malo - - -

kovane pisty, odlehcene ojnice, zabudovani turbodmychadla, zabudovani NOS. Ale to je uz trosku jiny matrix. . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze mame stejne motory. Rozhodujici otazka je, kolik do toho chces dat penez.

Takze kazdy by asi zacal s chipem. I ja jsem s tim zacal. Ale jestli muzu radit, tak bych dal:

1, poradni kit sani a udelal komplet svody - cca 12 000,-

2, ted muzes udelat chip, ale nekde kde ti to uz naladi a odbrzdi cca 8000,-

3, Lepsi svicky - takze TOP : DENSO IRIDIUM IK 20

4, zde se uz dostavame do vetsich zasahu . . .- ostra vacka cca 16 000,-

5, snizeni hlavy, zalezi kde si to nechas delat - 3000,-

- - A pokud je ti to malo - - -

kovane pisty, odlehcene ojnice, zabudovani turbodmychadla, zabudovani NOS. Ale to je uz trosku jiny matrix. . .

Než tohle, není lepší to prodat a koupit Fabii s motorem 2.0 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja ti nevim, ten dvoulitr tady neni zadny vykrik techniky. . . .

Není, to je pravda, ale je to klasický VW motor dělaný na výdrž, ten to auto přežije a musím souhlasit s Martinoslavem, že ten tvůj vytuněný 16v udělá kdykoliv a kdekoliv ;)

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

minulý týden jsem si přivezl fabii 1.4 16V-55Kw, rád bych nějak zvedl výkon, ale nevím kde začít, předešlé ankkety jsem zběžně přečetl, ale chtěl bych konkrétní rady..

čím by jste začali vy? prosím o konkrétní produkty

díky moc

Zvednout výkon? Kup si auto z jinym motorem!!!!!!!!!! :smich::smich::smich::p

Nebo si nech nainstalovat Nitrous Express! lol:smich::smich::smich:

Editováno: , autor: The Driver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

též sam mol - 1.4i 16V CHIP, kdysi dávno na Peugeotu 106ce, auto to lehký sice bylo, ale jediný co ten motor s kaslí a nápravama dokázal: šíleně žrát, na 2 věci jéct, odešly brzo poloosy pač 14ka na 106ku je trochu těžší kalibr... a na to, že to byl benzín, tak po CHIPU čoudil, jak Temelín s Dukovanama dohromady... :smich::smich:

když jsem přišlápl plyn, tak kam se hrabaly jakýkoliv TDička s CHIPEM!!! žral snad 1L oilu na 1000km. to samý dále z 1.8T Koktou - taky sem jí proháněl co dala, až začla kouřit stejně jako TDíííííčko :D to samý z felícií 1.9D, škodou 105L, a oběma Favority 135L....ted sem koupil konečně vysněné TDí, ale do měsíce chci OII 2litra tdíčko, navíc tato Oktavka nebyla výhodný kup - za tu cenu má dost ojetých dílů a miliony nedostatků, které kdybych měl začít řešit, tak si sestavim další oktávii po dílech :smich:

proto doporučuju: bazarům nevěřte!!!!!! už bych tam vůz v životě nekoupil ;)lol

bazary prodávají ojeté vraky se staženýma kilákama v pěkném kabátku (vyleštěno, vyluxováno, umyto...v bazaru nenarazíte na kuřácký vůz podle slov prodejce :p:smich::smich::smich: , a hlavně na nejdůležitější závady vůbec neupozorňují!!!)

upozorní vás na škrábanec na laku,ale už neupozorní na závady typu: spojka je v pytli, čidlo volnoběhu funguje jen za chladného počasí, tlumiče maj po sezóně, brzdy nic moc, je to bouračka, výfuk(dostali mě v bazáči: výfuk je laděn, a byla na něm jen ozdobná koncovka, takže ten zvuk nebyl laďáčkem, ale dírou ve vejfuku :smich::smich: )

atd.atd..........V Praze a v Buštěhradu, :fakac: bych už nekoupil ani "vyjetou" naftu, natož auto!!!!!!!!!!!! lol:smich::pfuck

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JohnyS: good popis me by to celkem tez zajimalo, kdyz uz nekdo chce upravovat, tak radej upravi 1.4 16V nez mit 2.0 v serii.

No nekteri to tezce chapou a jsou jine duvody, proc si majitel zrovna nekoupil 2.0 a sahl po levnejsim a casem chce vylepsit.

Nicmene, osobne by me zajimala hlava, ostra vacka, svody. Mas nejake typi na firmy? 16tis. za vacku je hodne ale mohlo by to bejt velkej krok v pred jak ve spotrebe ale tak i ve vykonu. Hod sem nakej typ, at vim naco mam setrit krom nakej uprav v muzice :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JohnyS: good popis me by to celkem tez zajimalo, kdyz uz nekdo chce upravovat, tak radej upravi 1.4 16V nez mit 2.0 v serii.

No nekteri to tezce chapou a jsou jine duvody, proc si majitel zrovna nekoupil 2.0 a sahl po levnejsim a casem chce vylepsit.

Nicmene, osobne by me zajimala hlava, ostra vacka, svody. Mas nejake typi na firmy? 16tis. za vacku je hodne ale mohlo by to bejt velkej krok v pred jak ve spotrebe ale tak i ve vykonu. Hod sem nakej typ, at vim naco mam setrit krom nakej uprav v muzice :).

Jsem rad, ze aspon nekdo ma stejny nazor co se tyce tech motorizaci -_-

No mam typy na firmu ohledne tech svodu. . . , pak vackovou hridel jsem nekde nasel na intertnetu. . . a snizeni hlavy, bych nechal udelat u nas. . .jen se musim podivat do tabulek, o kolik se to bezne dela. . . . . ale mozna by to potom chtelo naladit palivovou mapu primo na ty upravy motoru, takze to je hodit auto na brzdu a ladit vykon . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak ted jsem dojel domu po chipu FRS.Ani s emi nechce jit spat a jezdil bych do rana, ale na to mam jen 12 bodu=)))Nechal jsem si to udelat klukem ze Skodovky ,m upravil spousty map a jeste skocim v brzke dobe na brzdu a pak tady hodim graf, ikdyz to nebude nic nad 170koniku, nechci byt porad na spalkach, ze :D Kua, at uz muzu frcet do prace -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...