kokta7

Infotainment Columbus Superb III

Doporučené příspěvky

Mohu se zeptat na zkušenosti s kapacitou SD karty? Pořizuji si S III 12/2017 a chtěl bych si tam z YouTube nahrát nějaké videoklipy a netuším, jakou maximální kapacitu SD karty mohu použít, příp. bych rád radu, jaký typ pořídit. Děkuji
    Ahoj, pouzivam 256 a 128 a oboje v pohode. Hlavni problem u klipu z YT vidim v nutnosti tahat je v malem rozliseni. Muj columbus hraje nejvyssi rozliseni 768x576 (tedy klasicke D1 rozliseni z dob SD pristroju).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

a to mas columbus 8 nebo 9,2? me totiz nektere klipy z yt prehrat jdou a nektere ne a nevim moc proc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj hoši už 3 dny stahuju aktualizaci map vždy mě to na konci 4h stahování  vyhodí Avg  a když zadám v avg aby to nevyhazovalo tak při rozzipování na kartu mě to zkolabuje v půlce na ruské mapě . nahrává to tu zvás  někdo poblíž ?  su z Uherského Ostrohu . (nebo počkat na nové aktualizace mají byt teď v květnu ? .

nebo nemáte je někde uloženy kde by nebyl problém je stáhnout? nebo k někomu dovést kartu ? zaplatím vám to nebo vyrovnám svojů slivoviců jak budete chtět . Jsou ještě nějaké zajímavé funkce co se dají nějakou aktualizací do toho columba dohrát ? (stejně musím ještě z někým dořešit vypnutí stopstartu ten mě štve)   mám superb III 1,6 88kw  r.v.2016  4 měsíc   díky milan 777260978

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Udělej si výlet do Strakonic a není problém vše vyřešit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak vezmi celou rodinu a udělejte si výlet na víkend...Šumava, Hluboká, Krumlov....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mozna o prazninach.... co vse lze do columba dodelat ? Dohrat k mapam radary? Auktualni sat. Rychlost atd ?Co vyjde tv modul ?Nejde na tom z r.v.2016 zprovoznit nejak pres tu tel. Kartu sparovani na dalku z telefonem aby sel treba zamknout pres mobil jak ty nove sklenene ? A co by vyslo odemykani kufru na nohu ? Keysy tam mam  klidne do sz. Diky za cas se mnu.. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Výlet za ferdem se určitě vyplatí... Taky sem si dělal v sobotu k němu výlet, ale ten skoda connect nebo jak se to jmenuje by byl super  kdyby šel rozchodit i na starších ročnících 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jeste vcera to psalo nove aktualizace navigacnich dat v kvetnu a dnes to pise dalsi aktualizace v srpnu ( tak nevim zda nove mapy nebo jen nejake opravy 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To víš, zvykej si "simply clever", tj. nic se nezměnilo, jen něco překlopilo hlášku na webových stránkách.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takze konecne aktualizovane mapy  musel jsem idinstalovat avg ( vzdy  me to ukoncovalo instalaci) a jeste byla zavada v ukladani na sd kartu v 15% to vzdy napsalo chybu   pres flesku bez problemu.....m.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Funguje Vam korektne prehravani MP3 v novem Columbus 9.2"  Temer kazdy druhy song zablne jakoby se nekolik vterin pretocilo FF  (dost neprijmene pri vyssi hlasitosti). Mam to na sd karte. v PC to hraje bez problemu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se