Přejít na obsah

Lak a jeho kvalita


czab

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

také jsme chtěli modrou, ale u nás v MB kde si to škodováci berou na operativní leasing jich jezdí mraky, tak jsme se ráno před odjezdem do zákaznického centra rozhodli pro tu nejdražší variantu, hnědou amber a nelitujeme.

Maník co mi pul hodiny předával auto a proškoloval o těch všech hovadinách říkal že za rok co tam dělá tudle barvu neviděl. Ta barva se mění podle úhlu pohledu i nasvícení 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jaká barva podle Vás je nejméně náchylná na myčku a menší šrámy a nebude na ní tolik vidět ta pomerančová struktura ? Mám typ na bílou metlu nebo stříbrnou. Teď máme tmavě oranžovou metlu a zblízka je vše vidět, tmavé auto už asi ne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Pokud se při lakování něco nepovede, tak se to přelakuje - přece to auto nesešroztují. Stejné je to pokud se s ním někde drbne  - může se to stát ve výrobě, při transportu a nebo nejčastěji u prodejce - chápu, že pro neznalého je to nepříjemné, ale je to úplně normální, dělají to tak všechny automobilky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Tak mě dneska nějakej osel obouchal před barákem zadní dveře, zítra jedu na rozleštění ale mám takovej pocit, nevím jestli jste si už toho někdo všimnul že lak na 3 Fábii stojí za starou belu.:angry: Když jsem měl 2 Fábii dalo se to v klidu rozleštit, lakýrníkovi jsem dal 200kč a bylo po problému ale toto, jako auto za 380tis a takovej lak, toto vědět tak do toho nejdu a za takový peníze to v životě nekoupím, nevím jsem z toho zklamanej a lakovat furt jak osel nějaký dveře se mě nechce. Auto je rok nový a už doškrábaný jak sfiňa a vyleštit to prostě nejde. To vědět nechám si 2 Fábii tohle byla opravdu chyba. :(

Lakýrník mě říkal že je to nějakej keramickej lak a ten je sice lepší proti počasí, jako led, horko...ale zase je hodně náchylnej k poškrábání.

Editováno: , autor: Pitrsman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To auto je dodřený od jedné baby, i nárazníky jsou šmrnclý, je to trochu menší, do základovky to není a přesto to rozleštit nejde, toto je nejhorší lak co jsem kdy viděl a ty oděrky na krajích dveří způsobí i mikina, stačí se parkrát otřít (takže jelikož mám děcka kteří nehledí mám smůlu), mám chuť zkontrolovat nějakým nezávislým testem tloušťku laku, jestli tam vůbec je to co udává výrobce. Jinak to jsem koupil od jedné baby z operáku, takže ženská, která měla parkovačky jak v předu a vzadu to stejně dokázala odřít, a to mám dodrřený i ty AL kola Rock, prostě se k tomu chovala jak ke kusu železa ale jinak zase auto jezdí dobře. :)   Ty pasty jsem používal tyto:

http://www.interaction.cz/cz/produkty/prislusenstvi/3m/lesteni/

 

a na profilakovnu kašlu, stejně to postavím někde u Kauflandu a do roka tam zase něco přibude, to by se mě vyplatila spíš folie na celý auto. :D

Editováno: , autor: Pitrsman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...