Přejít na obsah

Odírání laku těsněním dveří


Woody

Doporučené příspěvky

Já si myslím, že vazelína za to nemůže. Vloni v unoru jsem byl na olej a říkal jsem že mi to odírá lak, bylo mi řečeno že mám zárku 4roky, ta se to bude sledovat jak se to zhoršuje. Bylo to velmi slabé, ale už to bylo vidět. 

Panoilem jsem to mazal později. Jenže na to nemám důkaz. 

Letos jak mi vrzali dveře tak jsem to těsnění očistil benzínem a namazal origo vodičkou od škodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem volal do servisu, že příští týden bude 30 dnů od nahlášení reklamace a pokud to nevyřeší odstupuji od smlouvy. Odpověděli mi, že škodovka ještě něřekla jak to řešit. Je zajímavé, nahlásil jsem to dříve jak miklisek a mě neřeší. Asi to bude on kdo bude ten pokusný králík :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslední aktuální info. Požádal jsem o variantu vyměnit těsnění za "nové", nic nelakovat a po roce se k tomu vrátit na opětovné posouzení. Tvrdili mi, že mám stejně 12 letou záruku na lak (tam je ale proreznutí zevnitř ven a je otázka, jestli nebudou odmítnutí lakovat teď poškozenou část brát jako zanedbání péče), tak by se to na to kdyždak udělalo. Mají to prý dokonale zdokumentované, vč. měření tloušťky laku. V pondělí a úterý mají servisáci velké školení v Liberci, tak to s nima proberou. Každopádně bez lakování příjde záruční oprava Škodovku výrazně levněji, tak bych se divil, kdyby řekli ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslední aktuální info. Požádal jsem o variantu vyměnit těsnění za "nové", nic nelakovat a po roce se k tomu vrátit na opětovné posouzení. Tvrdili mi, že mám stejně 12 letou záruku na lak (tam je ale proreznutí zevnitř ven a je otázka, jestli nebudou odmítnutí lakovat teď poškozenou část brát jako zanedbání péče), tak by se to na to kdyždak udělalo. Mají to prý dokonale zdokumentované, vč. měření tloušťky laku. V pondělí a úterý mají servisáci velké školení v Liberci, tak to s nima proberou. Každopádně bez lakování příjde záruční oprava Škodovku výrazně levněji, tak bych se divil, kdyby řekli ne. 

Mám prodlouženou záruku, ale upozorňovali mě že na lak je dva roky. Jenže tohke asi nebude vada laku.

O tom školení mi říkali dnes v servisu, že se tam na to poptají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O záruce na vady laku taky hovořil, ale hned vzápětí to sám zamítl, že to je na jiné vady způsobené přímo lakováním, ne mechanicky jiným dílem. Sám nad tím docela kroutil hlavou, že se nepoučili z OII, kde těsnění dělalo úplně to samé i když v jiné části auta. A že se objevují stále stejné výrobně-konstrukční chyby i na OIII, Fabii III jako byly na OII, FII .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci vyvolat polemiku, ale moje oprava rámu dveří (viz výše) nevyžadovala lakovat takové plochy jak uvádí "Miklisek". Faktura opravy včetně lakování byla vystavena na částku 3.176 Kč, takže se rozhodně kůli rámu dveří nelakovalo cca 20% plochy auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to příspěvek 98 pro ostatní. Prosím tě lakoval ti to AS nebo nějaká autolakovna? Pravda je, že dnes mi kolega řekl, že mu v té samé lakovně v AS Boura Činěves lakovali celý zadní bok kvůli rezatému vnitřku víčka nádrže u Logana. No po této informaci už asi od nich lakování fakt nebudu chtít. MiKy, kde je na vnější straně hrana lakování? Z fotky to vidět moc není-což je vlastně dobře.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lakoval to lakýrník autorizovaného servisu AŠ. Hranu lakování jsem teď zkoumal a nemohu najít místa, kde co a jak napojoval. Prostě je nevidím. Rozhodně zadní blatník, atd. nelakoval. To by byla cena jiná. "Můj" lakýrník je ale jeden z nejlepších tu v okolí. Jeho práce baví. Je to jeho srdeční záležitost a to se na výsledku odrazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...