Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

no pokud tam dáš vypínaš na CANBUS tak ti to bude házet chyby..

No nějaký chyby se při odpojení CAN-Bus (nebo i při odpojení celé navigace) se sice zaznamenaj - ale koho to zajímá .

To nemá na nic vliv - jen se to zaznamená - a můžou to pak sice vidět v servise - ale no a:) -pokud je to po záruce..

Já si například dělal GSM + chcípnutí auta na dálku mobilem - měl sem vyndaný snad všechno než jsem přišel na to jak to auto znefunkčnit - měl sem vyndaný snad všechny relátka - protože mi to podle schematu cíleně nešlo- to auto pořád vrčelo a nešlo chcípnout! Pak když sem našel ten správnej drát nakonec stejně kde jinde než od spínačky (což sem právě neměl v plánu)- a uved to tedy do finále .Pak na notebooku sme našli jen jednu , bo dvě bezvýznamnou chybu - kterou sme vymázli.Jen se pak muselo asi na 30sec vyjet a chvily kroutit volantem aby se nastavilo a resetovalo rízení a servo.

Takže chyby od NAVI vem čert":)

Editováno: , autor: jirkadj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat jak se dá připojit k Nexusu originální aux zdířka .

Budu mít auto z výroby již vybaveno aux zdířkou a nevím jeslti budu potřebovat ještě nějaký adaptér pro připojení k Nexusu , nebo jestli bude stačit vyndat radio Stream s CD a MP3 přehrávačem a zapojit Nexuse a budete to funkční .

Prosím o radu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Na odblok jsem viděl nejlevnější adaptér za 170 euro + doprava , na propojení dvd bych měl tak za 3800,- plus minus 200,-

dle konektoru .Jakej má Nexus konektor pro video? Kulatej nebo už hranatej ?

-------------------

ale to pořád strašně předražený.Když existujou krabičky s AV Input (z alzy") za 1900Kč - co maj ještě navíc TV tuner

Odblok - to už je zase jiná parketa.

- štve mě že není na trhu něco třeba za dvojnásobnou cenu (nez je tato domácí krabička AV RGB input s TV Tunerem)

Paradoxem je že tahle krabička z ALZY" - je někdy menší než ty origo hromady drátů co se dávaj do aut.

(Pravda díky tomuto napojení lze využít dotykovej display , nebo jiný stavajici ovladaní -ale i tak je to spousta velkejch krabic ktery se nikam nevejdou )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na odblok jsem viděl nejlevnější adaptér za 170 euro + doprava , na propojení dvd bych měl tak za 3800,- plus minus 200,-

dle konektoru .Jakej má Nexus konektor pro video? Kulatej nebo už hranatej ?

-------------------

ale to pořád strašně předražený.Když existujou krabičky s AV Input (z alzy") za 1900Kč - co maj ještě navíc TV tuner

Odblok - to už je zase jiná parketa.

- štve mě že není na trhu něco třeba za dvojnásobnou cenu (nez je tato domácí krabička AV RGB input s TV Tunerem)

Paradoxem je že tahle krabička z ALZY" - je někdy menší než ty origo hromady drátů co se dávaj do aut.

(Pravda díky tomuto napojení lze využít dotykovej display , nebo jiný stavajici ovladaní -ale i tak je to spousta velkejch krabic ktery se nikam nevejdou )

Má někdo ten Tuner z Alzy vyzkoušenej jestli s tou navi chodí?Kde se dá když tak sehnat konektor do navi všude maj nejvíc minidin 9kolíky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pouzivate nekdo propojení anteny TMC od externi navigace na antenu radia? Pokud ano jake s tim mate zkusenost? Nase jsem dva odkazy na slucovac ktery to umoznuje:

https://www.navigon.com/site/de/de/shop/con...6/universal/751

nebo

https://www.navigon.com/site/de/de/shop/con...26/universal/49

kazdy ma ale jine konektory a ja nevim ktery by vyhovoval pro radio Audience. Dalsi vec, nevite jestli to nekdo neprodava v Cechach?

Divebull

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivate nekdo propojení anteny TMC od externi navigace na antenu radia? Pokud ano jake s tim mate zkusenost? Nase jsem dva odkazy na slucovac ktery to umoznuje:

https://www.navigon.com/site/de/de/shop/con...6/universal/751

nebo

https://www.navigon.com/site/de/de/shop/con...26/universal/49

kazdy ma ale jine konektory a ja nevim ktery by vyhovoval pro radio Audience. Dalsi vec, nevite jestli to nekdo neprodava v Cechach?

Divebull

No nikdo nic, tak sem si to nasel sam. Anteni konektory u Skoda radii do Octy II jsou FAKRA. Objednal sem si teda ten Y adapter z Nemecka, vysolil za nej s postovnym 60 euracu a zjistil ze je to to prd platny. Oproti dodavane TMC antene k MIU C520 (ktera se prichyti prisavkou na celni sklo) je kvalita signalu stejna. Sice se potom nemusi zadna extra antena do interieru davat, ale cekal jsem od pripojeni na antenu na strese prece jenom vic. Cestou z MB do prahy mi to chti TMC az na Cernem moste. Pritom CRO I Radiozurnal, ktery je nosicem signalu TMC hraje celou cestu v radiu kvalitne a bez problemu. :angry:

Divebull

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prave ono, netusim co s cim je propojeno a rozebirat se mi to nechce bez toho abych vedel co je co.

Problem je, ze to asi komunikuje neco po CANBUS, protoze SoundSystem prida do audio-setupu Audience dalsi polozky.

Ma tady nekdo z vas k dispozici technicky popis SoundSystemu a Nexusu, piny, popis signalizace atp. To by mi teoreticky stacilo alespon na zjisteni jestli to pujde nebo ne.

Dikec predem,

Pavel R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lidi, potřeboval bych nějaké informace ohledně navigace cruise co ji lze pořídit jako příplatkovou výbavu do O II. Co všechno to umí? Jak je to pak řešeno s rádiem?? To je rádio, navigace v jednom, nebo tam pak audience zůstává zvláš´t? Hlavně by mě zajímalo co všechno to umí, když už za to chtěj 30.000,- představoval bych si, že to bude přehrávat DVD..., ale o tom dost vážně pochybuju.., takový frajeři ve škodovce zas nejsou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lidi, potřeboval bych nějaké informace ohledně navigace cruise co ji lze pořídit jako příplatkovou výbavu do O II. Co všechno to umí? Jak je to pak řešeno s rádiem?? To je rádio, navigace v jednom, nebo tam pak audience zůstává zvláš´t? Hlavně by mě zajímalo co všechno to umí, když už za to chtěj 30.000,- představoval bych si, že to bude přehrávat DVD..., ale o tom dost vážně pochybuju.., takový frajeři ve škodovce zas nejsou..

Cruise je peknej šrot, lepší je si nechat audienci a pak si koupit Triax a nechat si to místo audience namontovat.. vy jde to taky na 30 tis a když prodáš rádio tak ještě desítku zpátky dostaneš :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

říkáš TRIAX? mrknu se co je to za věcičku.., mohl by jsi mi sem hodit odkaz, kde to najdu abych si o tom mohl něco přečíst a skouknout to..? díky

-já si právě taky říkám, že tyhle věci které tam dává škodovka nestojej za nic..

kdyby se našel někdo kdo by měl další nápad jak řešit navigaci v O II, budu rád.., každopádně by bylo fajn, kdyby se to dalo vyměnit za něco stylově podobného, ale aby to umělo přehrávat DVD a vše co k tomu patří.. to by bylo supr..

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby se našel někdo kdo by měl další nápad jak řešit navigaci v O II, budu rád.., každopádně by bylo fajn, kdyby se to dalo vyměnit za něco stylově podobného, ale aby to umělo přehrávat DVD a vše co k tomu patří.. to by bylo supr..

tak asi takhle.. řeč byla o TRINAXu a ten se dá sehnat u Alessia, teda už by mi měl dát provizi jak mu dohazuju kšefty.. No u něj seženeš všechno na Octavii, takže adresa je Alesiuv web a tam se mrkni..

Myslím, že Trinax splní všechny Tvoje požadavky..

Jinak ja mam Nexus a ted uvažuju o výměně za Audienci.. navigace mě už nebaví.. :-) Ten Cruiser mě taky zajímá ale nevím jak to provádí s mapama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prave ono, netusim co s cim je propojeno a rozebirat se mi to nechce bez toho abych vedel co je co.

Problem je, ze to asi komunikuje neco po CANBUS, protoze SoundSystem prida do audio-setupu Audience dalsi polozky.

Ma tady nekdo z vas k dispozici technicky popis SoundSystemu a Nexusu, piny, popis signalizace atp. To by mi teoreticky stacilo alespon na zjisteni jestli to pujde nebo ne.

Dikec predem,

Pavel R.

ja prave premyslim o tom, ze vymenim Nexus za Audienci a tak me taky zajimaji podrobnosti.. :palec2:

Aby jsme si rozumeli, mam NEXUS a chci Audienci..

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...