Přejít na obsah

Silentbloky


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Nevedel sem kam to dat ale snad to mam sprave,v pondeli davam do skodovky (auto elanu) na vimenu silembloky a chtel bych vedet cenu,bude mi to delat znamej jako na meloucha ;) ale chtel bych vedet tu cenu kolik by to stalo tak,.. Je to prace na celej den + se musi sundavat naprava ... Nemate nekdo pojem o cene ? -_-:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ha, super....Udělali jste mi radost. Není to až tak hrozný, jak jsem čekal že to bude... dneska jdu taky na silentbloky na předku, takže OK... Díky

No, tak veskera radost je fuc. V servisu mi rekli, ze mam praskly rameno... nevi nekdo, jak se neco takovyho muze vubec stat?? mohlo mi v klidu uletet kolo... no a co pak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehmm tak uz to je hotove,chtej 2tic jen za praci ale jelikoz to delal znamej tak sme to meli skoro gratis :D:t a serou se po 70tisicich (mam 72tic.)

+ sem se ptal na ten RS znak na masku,800,- kc a je to na objednavku <_< docela dost za takovyho prcka kteryho ti nekdo na parkovisti urtrhne! :disgust: nevite kde ho sehnat levnejc? novej znak,neposkrabanej nic .... :D

post-7-1160293122.jpg

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...