Přejít na obsah

Adaptabilni tempomat a aut. dalkove svetla


Koubis88

Doporučené příspěvky

trošku to vše motáš dohromady :)

 

jinak FLA (dálkové) lze bezproblémů od MR11 u MR10 se musí upravovat nebo měnit páčky a u MR09 neumí BCM logiku přepínače dálkových bez aretace...

Line assist lze na každého SII s podporou řízení této funkce

 

el. posilovač má každá SII

 

parkovací asistent nemá s line assist nic společného co se fce týče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já v tom nejsem odborník, takže díky za upřesnění, mluvil jsem snim o tom po telefonu, ale určitě má nejvíce 2009 a ty dálky dodelaval a funguje to super, párkrát to doladoval, občas to dálky vyplo pokud šel třeba odraz od velké směrové tabule na silnici, ale to bych řekl že udělá občas u každého. A k tomu line asist, myslel jsem, že elektrickej posilovač má jen ten co má asistent parkování, tak to sorry, říkal, že auto musí mít asistent, protože musí umět samo točit volantem, takže máš pravdu, ne elektrický posilovač, ale nějaký servo motor či co tam je.

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak malé doplnění. Když tak prosím rolbaře ať to zase přeloží či doplní, já jen tlumočím. Ty automatický dálky a jde o rok 2009 měsíc asi srpen, nejdem si jist, kupoval nové zpětné zrcátko s touto funkcí a pak to nakódoval a vše funguje jak má, občas to nezhasne, když vjede do vesnice, nerozpozná to pouliční osvětlení a občas zhasne jak jsem psal odrazem od velké směrové tabule, jinak perfektní.

 A lane asist, tak tam jde prý opět o zrcátko, neboli kameru v zrcátku s podporou této funkce, plus se musí dokoupit jiná gatewayjka, v řádu cca 1500,- a pak určitě nějaké nakódování, tomu já už nerozumím. Funkci půjde zapínat a vypínat přes volant na maxidotu, nebude čudlík u řadičky a nebude se zobrazovat na maxidotu že tato funkce běží, jde nastavit od kolik km/h se to má spustit , plus pak tomu lze dodělat varování únavy či jak se tomu nadává, ale u starších modelů by to pak chtělo novější budíky se symbolem kávičky, ale to už je asi zbytečnost, dle mě.

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravda, opraveno

 

jinak nemyslim, že to bude nějak výrazně větší panel zrcátka, teď si nejsem jistej o kolik to bylo větší v passatu cc, co jsem byl před 14 dnama zkoušet a měl lane asis, ale o moc větší ne, rozhodně mě nenapadla myšlenka, že by mi tam zrcátko nějak překáželo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale lane assist není součástí zrcátka.... je to samostatná kamera na spešl držák

https://www.google.cz/search?q=3aa980&biw=1252&bih=582&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj_xuL3iYHLAhWCxxQKHYsXBwgQ_AUIBigB#imgrc=-1VEhHPsvEpxdM%3A

 

vím, že ji někdo implementoval místo kamery na dálková, ale nefunguje to korektně...

 

zobrazení na maxidotu lze u verze s pamětí 24C64 doaktivovat včetně dodělání kontrolky, menu na vypnutí a nastavení je tam vždy, to samé platí pro mrtvý úhel atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...