Přejít na obsah

Neni olej ako olej


RELAX

Doporučené příspěvky

Mal som v motore olej Castrol Magnatec 5W-40 a i napriek mojmu upozorneniu nech tam daju taky isty mi v servise natrepali Castrol TXT Softec Plus 5W-30 .Neviete mi poradit dufam ze sa s motorom daco nestane alebo ho mam ist reklamovat . A este k tomu mi ostalo doma 7 dcl Castrolu Magnatec 5W-40 na dolievanie a terz si sním mozem mazat tak zene k

pi.... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Relax: Tu zamenu bych neresil, oboje je plna syntetika, nemel by to byt problem. Nehlede na to, ze jsem nekde cetl, ze snad Magnatec v maloobchode je totez co Softec ve velkoobchode.

Jen na dolívani bych ten zbytek Magnatecu nepouzival, prece jen uvadis rozdilne specifikace 5W-40 oproti 5W-30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som v motore olej Castrol Magnatec 5W-40 a i napriek mojmu upozorneniu nech tam daju taky isty mi v servise natrepali Castrol TXT Softec Plus 5W-30 .Neviete mi poradit dufam ze sa s motorom daco nestane alebo ho mam ist reklamovat . A este k tomu mi ostalo doma 7 dcl Castrolu Magnatec 5W-40 na dolievanie a terz si sním mozem mazat tak zene k

pi.... :p

Dej tam priste SHELL DIESEL ULTRA 5W-30 pokud je to DIESEL a pokud benal tak SHELL ULTRA 5W-40 a budes spokojen.Dobry olej za velmi dobrou cenu.MAGNETEC se prej hodne straci.To jak u BENALU tak u DIESEL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som v motore olej Castrol Magnatec 5W-40 a i napriek mojmu upozorneniu nech tam daju taky isty mi v servise  natrepali Castrol TXT Softec Plus 5W-30 .Neviete mi poradit dufam ze sa s motorom daco nestane alebo ho mam ist reklamovat . A este k tomu mi ostalo doma 7 dcl Castrolu Magnatec 5W-40 na dolievanie a terz si sním mozem mazat tak zene k

pi.... :p

Dej tam priste SHELL DIESEL ULTRA 5W-30 pokud je to DIESEL a pokud benal tak SHELL ULTRA 5W-40 a budes spokojen.Dobry olej za velmi dobrou cenu.MAGNETEC se prej hodne straci.To jak u BENALU tak u DIESEL.

Mam ho podruhy a nezda se mi, u mne se pry neztraci, povidal motor lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som v motore olej Castrol Magnatec 5W-40 a i napriek mojmu upozorneniu nech tam daju taky isty mi v servise  natrepali Castrol TXT Softec Plus 5W-30 .Neviete mi poradit dufam ze sa s motorom daco nestane alebo ho mam ist reklamovat . A este k tomu mi ostalo doma 7 dcl Castrolu Magnatec 5W-40 na dolievanie a terz si sním mozem mazat tak zene k

pi.... :p

Dej tam priste SHELL DIESEL ULTRA 5W-30 pokud je to DIESEL a pokud benal tak SHELL ULTRA 5W-40 a budes spokojen.Dobry olej za velmi dobrou cenu.MAGNETEC se prej hodne straci.To jak u BENALU tak u DIESEL.

Mam ho podruhy a nezda se mi, u mne se pry neztraci, povidal motor lol

Abych pravdu rekl, tak me se mirne straci, ale je to motorem, prosakuje mirne do sani, ale neni to skoro znat. Ale za chvilku jdu na vymenu oleju, tak to dopadne spis tak, ze tam jen nalejou novej, hehe (joke)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Castrol Magnatec >> hezký reklamní trik, olej maže, motor se nezadře, to je pravda, ale rozhodně za ty peníze se dá koupit mnohem kvalitnější olej, protože tenhle je předraženej jako sviňa. No to víte, reklama je drahá amusí se jim nějak zplatit. A tu nejlepší trojku jak tady někdu už psal >> ELF, Mobil1, Total << to je přesně moje trjka nejlepších olejů. Osobně používám Total Rubia Polytrafic 10W-40 a jsem maximálně spokojenej. Jen je problém ho sehnat, páč se leje jen ze sudů, cena >> 109,- Kč/litr bez DPH. Kdyby chtěl někdo poslat specifikace + adresu na firmu, která ho posílá na dobírku, může se ozvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...