Přejít na obsah

Škoda KAROQ


Zdeneek

Doporučené příspěvky

5 hours ago, stanmar said:

Porovnání "sourozenců"

Osobně se mi při pohledu zepředu a hlavně zezadu líbí více Ateca. Jsem zvědav jak mi to přijde při pohledu naživo.

 

Ateca ma taky dinamickejsi/sportovejsi vzhlad. Strieborne plasty pod prednym a zadnym naraznikom su pekne, tak trochu ako Scout verzie Skodoviek :). Ateca ma velmi peknu grafiku prednych dennych svetiel a smeroviek. Karoq me len jednu "nudnu" horizontalnu liniu. Ideal by bol exterier aky ma Ateca a interier Karoq-u. Ked som mal testovaciu jazdu na Atece vo full vybave tak prave ten interier ma sklamal. Novy skleneny dizajn navigacie v skodovkach sa neda porovnaj zo starym matnym rezistentnym display-om, je taky utopeny. Je pravda ze hardverove tlacidla su istota pred nechcenym stlacenim dotykoveho tlacidla ale rychlo sa na to zvykne. A vsetky tie vymozenosti Skoda Connect a pod vyzeraju super. Pre mna najvhodnejsia je asi navi Admunsen, kde je este stale otocne ovladanie hlasitosti, teda pre spolujazdca, vodic to ma na volante. Pre Colombus ma moze jedine presvedcit ovladanie gestami s kamerou, aj ked ja zas tak casto nepreladujem radio alebo skladby. Takze kyvanie rukou by som asi aj tak moc nevyuzival. Ale co sa mi najviac paci je Digital instrument panel. Grafika je sice strohejsia ako na Tiguane, ktory ma animacie a detajli ovela krajsie, ale ovela lepsie ako MaxiDot medzi dvoma budikmi. Co ma ale sklamalo je ukazatel paliva a teploty. To ma aky vyznam tam dat po osem svetelych pruzkov po bokoch. To uz mohli nemci dovolit to dat na display a nie to zabit tou "ohavnostou". Viem ze nie je to Tiguan, ale toto :o ?!?!? "hruza velebnosti" 

Vacsina produktovych foto ma disky v kombinacii cierna/seda a strieborna a tipujem ze v kofiguratore/cenniku to zasa zaklincuju iba striebornymi ako u Kodiaqa :wacko: Stale som este nevidel ostrekovace svetiel, tak dufam ze kym ich dorobia, pridaju aj AREA VIEW pre 360° pohlad :) a ked nie budem sklamany :(

 

moje hodnotenie: Karoq je taky decentny. Je tam aj evolucia aj trocha revolucia.

 

Za mna palec hore :kol-47:

 

ps: kto ste si vsimli ten detajl na prednom narazniku? Diera po oboch stranach az ku kolesam ;)

 

karoq 001.jpg

Editováno: , autor: mojtor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimalo by ma, ako je to so zadnymi sedadlami. Viaceri kritizovali ze VarioFlex-i maju malo miesta na ramena, ze su uzke. Ale podla toho co som videl klasicke sedadla (60:40), tak to bude asi po stranke komfortu a aj rozmerov to iste. Take sedadla pre deti a mladez. Oproti sedadlam v Atece, ktora ich ma dost ploche, alebo Octavke, mi pridu ako keby sa az moc snazili na zadnych sedadlach zaistit "hlbku" pre lepsie bocne vedenie. V oblasti lopatiek by uz malo byt sedadlo skoro ploche, co Karoq asi nebude mat.

Karoq - zadne sedadla 40 60.png

Karoq - zadne sedadla VarioFlex.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Viděl jsem Karoq na D11 a vypadal za jízdey fakt dobře.Líbí se mi lini předních i zadních světel.Vypadalo,že i jízdně bude klidný při přejezdu nerovností.alepoň to tak vypadalo.

Připojuji link na video,které mi při setkání s karoqem natočila palubní kamera.

 

Editováno: , autor: Belmondo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 hours ago, MilanHos said:

Asi právě protože jsou LED a ne Xenon

Octavia aj Kodiaq maju Full LED a aj ostrekovanie, takze tento zaver nie je uplne pravdivy.

 

Asi to nemaju este dokoncene a pouzili narazniky bez ostrekovania, aj tak sa jedna o predseriovu produkciu a do serie to predpokladam bude.

Ziaden predstaveny nemaskovany Karoq to este nemal, aj ked tie maskovane tam mali nieco ako kryr ostrekovaca vedla hmloviek. Bez ostrekovacou to mozno aj vyzara krajsie a cistejsie.

Ale hlavne oficialny skodovacky render ma ostrekovace.

ka_00021.jpg

Editováno: , autor: mojtor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věř mi, doobjednat se dají, ale není to standard k LED světlám (minimálně před FL nebyl).
seat-leon-sc-review-2013_36.jpg

A po FL to vypadá že situace zůstává:
http://www.reezocar.com/en/voiture-occasion/seat-leon-RZCATSDE306856200.html

A na tom tvém výstřižku se taky nic o ostřikovačích nepíše.

EDIT: Tady to po FL jde vidět líp:
http://pictures.autotrader.ie/imgser-ie/servlet/media?id=abfa9024-0dae-452f-b4da-1993af05a451&width=640&height=480

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...