Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

MODE je chranene SWaPom, odblokuje to malokto. Navyse potrebujes okrem toho dorobit fyzicke tlacidlo. A s ASR/ESC to nema absolutne nic spolocne. Su to dve absolutne odlisne veci a vobec sa neprepajaju a nedoplnaju

 

Ak chces mat rychly pristup k zmene rezimu ASR/ESC, dorob si fyzicke tlacidlo pred radiacu paku. Lista tlacidiel, par pinov, par kablikov a kodovanie. Vlastne u teba bez kodovania, kedze to uz vraj mas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojim se zeptat 🙂 ale koukal jsem na testy a diagnostiku, kdyz vyhodi Emision test status 'Not ready', znamena to ze nemuze provest test, nebo to muze byt chyba (ptam se kvuli STK)?

Jeste doplnim, ze vuz stal na miste s pustenym motorem, zahratym na provozni teplotu.

 

Screenshot_20231229-144044.png

Editováno: , autor: martin155
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
V 27. 8. 2020 na 13:14, danielt1 napsal:

Jojo, v menu se mi to taky zobrazí, zrcátko se po zařazení začne sklápět, ale místo, plácnu, 20 stupňů se sklopí jen o 2. Takže je to vlastně k ničemu 😕

Vyřešil jsi to nakonec nějak? Mám úplně stejný problém. Zrcátko se pohne pouze o malý kousek. Octavia 3 (09/2017).

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
před 12 hodinami, SROTTY napsal:

Ani to jít nemůže, protože octávky pro český trh nemají osazené patice v lampě.

Tak než něco takového napíšeš, tak si ověř fakta. Zadní lampy, které se dávaly u FL k předním halogenovým světlům, žárovku pro mlhovku mají již osazenou a stačí opravdu jen dokódovat. Top LED světla, ty které se u FL dávaly k full LED předním světlům, opravdu mlhovku osazenou nemají. A ne že by tam nebyla patice, nemá byt na co, ale jsou tam LED moduly a ten tam není a je potřeba použít pravé světlo z angličáku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, SROTTY napsal:

A copak juri23 psal o tom, že má octávku po FL ? Já vycházel z toho, že má před FL.

A Ty jsi to věděl, že jsi mu napsal, že NE? Já to taky nevěděl, ale naspal jsem jak je to alternativně pro dvě různé verze světel, o kterých to mám ověřené.
Tys mu to zbořil generálně: NE.
A potichu si myslím, že mlhovku nemají jen TOP LED světla s LED moduly. Ty, které mají pro mlhu žárovku, půjdou všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvojité zadní mlhové světlo. O3fl.

Adaptacja;

Sterownik: 09 Central Electrics

Imię: Leuchte27NSL RC6

Wartości: 

Lichtfunktion A 27: 

Poprzednia wartość: nicht aktiv

Nowa wartość: Nebelschlusslicht wenn kein Anhaenger gesteckt

Dimmwert AB 27: 

Poprzednia wartość: 0

Nowa wartość: 100

Lichtansteuerung HD AB 27: 

Poprzednia wartość: always

Nowa wartość: only_if_closed

Lasttyp 27:

Poprzednia wartość: not active

Nowa wartość: 9 - allgemeine Glühlampe 27W, auch H15

 

 

PŘÍKLAD PŘEMĚNY OSVĚTLENÍ. MLHA V AUTĚ.

 

 V TOVÁRNÍ VERZI JE AKTIVNÍ POUZE LAMPA NA LEVÉ STRANĚ (PRO BRITSKÉ OSTROVY - VPRAVO). DÍKY ÚPRAVĚ JSOU OBĚ SVÍTILNY SVÍTÍCÍ A JE TO V SOULADU SE ZÁKONEM (UZAVŘENÁ SVÍTIDLA MÁ SCHVÁLENÍ "F" A PŘEDPISY POVOLUJÍ DVĚ MLHY, POKUD JSOU UMÍSTĚNY Symetricky). PŘEMĚNA TĚCHTO SVĚTEL NA PŘÍDAVNÉ BRZDOVÉ SVĚTLOBY BY VŠAK BYLO NELEGÁLNÍ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím, mám na O3 už delší dobu pár věcí nakódovaných, ale když jsem si ji nechal kódovat, měl jsem u sebe jen jeden klíč, ten mi teď už odchází a s druhým klíčem mi nakódivané věci na O3 nefungují. Je nějaký postup, jak i 2 klíč synchronizovat s nakódovanou O3?? Děkuji za info. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 3. 2024 na 22:08, wirer napsal:

Leuchte16 a 17 nastav type of load na allgemeineLEDmitOpenLoadDiagnose alebo nieco podobne

Nemáte někdo přesný postup? Pořád mi to vyhazuje chyby. Vyměnil jsem LED v řasách a vyhazuje mi to chybu prasklé žárovky.

Editováno: , autor: Majlou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, czbob napsal:

To jsem nikde v infotainmentu nenašel. Každopádně s tím původním mi jdou 4x směrovky, vypnutý start stop, a další blbůstky, ale s druhým klíčem to nefunguje.

No, nemám s tím velké zkušenost. Jen vím, že některé výbavy umí personalizovat některé fce podle klíče. proto mně to napadlo.
Z toho co jsi vypsal mně napadlo, jestli máš u toho druhého klíče zapnutí komfortní  blikání vůbec. Ovšem za předpokladu, že Tvá výbava vůbec umí personalizovat dle klíče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...