Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Chlapi, asi ani Ferda by to nevymyslel :kol-32: ... už jsem mu to před časem psal, zda ten interval nejde prodloužit aspoň na těch 15s jak to má např. Golf... Nejde mě o žádné autopilotování... ale jsem asi zvyklý držet volat pevně, protože mě to dost často na dálnicích hlásí falešné poplachy, i když normálně řídím... což je po třetím zapíštění už dost otravné, jinak mám tuto funkci rád a mám ji zapnutou....

 

Bohužel .... :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch co by chtělo vymyslet, tak mě napadlo to co bylo na O II:

 

mám druhou zadní mlhovku, ale bylo by super aby se mi při brzdových světlech rozsvítily i mlhovky,

 

líbilo by se mi kdyby mi nesvítily přední obrysovky při tlumených, ve světlech mám Night braker-y a ta H 15 vedle toho je prostě žlutý humus. Místo toho by se mi líbílo mít třeba na 5% výkonu zapnuté mlhovky....  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rychla otazka, nenasiel som to tu...

da sa nakodovat skratenie tonu upozornujuceho na nezapnuty bezpecnostny pas? uplne vypnut to nechcem ale skratit to povedzme na 20-30 sekund by sa mi pacilo

ak niekto vie ako na to, vedel by mi poslat navod? vdaka

nasiel som pravdepodobne navod ako to uplne vypnut:

tak toto mi nepomohlo, zevraj sa to tak kodovalo na starsich jednotkach... nevie niekto ako na to priblble pipanie? Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preco by som vypinal ledky pri stretavackach? ved je to pekne tak ako to je... ameriku som neriesil... vystacil som si s jemnym vyladenim, co sa tyka svetiel... mam teda:

  • dve zadne hmlovky (bezpecnost),
  • zapnute zadne led svetla pri dennom svieteni (bezpecnost),
  • stlmenie intenzity led denneho svietenia pri blikajucej smerovke (pekne) 
  • a este chcem nudzove brzdenie s vystraznymi smerovkami (bezpecnost)... 

okrem toho mam este dokodovane:

  • automaticke zatvorenie okien pri dazdi
  • zobrazenie sily ventilacie v AUTO rezime
  • zrusenie AM frekvencie radia
  • zmena citlivosti cidla vlhkosti
  • naklopenie praveho zrkadla pri zaradeni spiatocky
a chystam sa este na:
  • odblokovanie videa v pohybe pre columbus
  • oneskorene ostrekovanie xenonov
  • vypnutie signalizacie nezapnutych pasov

bohuzial chalanisko, co mi to kodoval, nevedel spravit vsetko, tak teraz pojdem k Igorovi, ktoreho mi odporucil Hravec, aby dorobil ten zvysok

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi souhlasím s Váma, proto dvě mlhovky, proto brzdy a k tomu mlhovky ( BTW intenzita svícení je stejná, resp. se dá nastavit). Jám mám vepředu halogeny a upřímně se mi nelíbí vedle Oscramu ta žlutá H 15, tak bych obrysovky deaktivoval a nechal si naopak svítit blinkry na 30 % intenzity.

 

Jinak mám nakódováno:

 

Deaktivace AM

Corner

Druhá zadní mlhovka

Při brždění svítí i zadní mlhovky

U.S. style

XDS

Hill assis.

A protočení ručiček.... :-)

Editováno: , autor: Krenstik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestačilo by přečíst si návod, než si systematicky likvidovat brzdy a pneumatiky?

 

Signalizace nouzového brzdění

Pokud prudce brzdíte a řídicí jednotka brzdového systému vyhodnotí situaci jako nebezpečnou pro řidiče jedoucí za Vámi, brzdová světla začnou automaticky blikat.

Po zpomalení pod rychlost asi 10 km/h nebo po zastavení vozidla přestanou brzdová světla blikat a zapnou se varovná světla. Po zrychlení nebo po opětovném rozjetí vozidla se varovná světla automaticky vypnou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...