Přejít na obsah

Rozbor oleje


suri.

Doporučené příspěvky

Já jsem takový výsledek čekal (nebo jsem ho chtěl? :-)). Moderním olejům a jejich výrobcům věřím. Nestotožňuji se s názorem "dobře už bylo" a podobnými paranoidními teoriemi.

 

Ale internet je protkaný opačnými názory, moderní oleje jsou špatné, výměnné intervaly jsou pro ideální podmínky, pro reálné se musí zkracovat na polovinu, nebo na ještě méně, nejlepší je olej měnit snad před každou jízdou. :-) Čekám, kdy výsledek tvého testu někdo zpochybní. :-) Já ti za něj děkuji. :kol-47:

 

 

Ohledně vzduchového filtru a jak už bylo uvedeno výše, byl tady test vzduchových fltrů a v něm vyšlo, že nový filtr filtruje hůř než používaný filtr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech si zpochybňuje kto chce čo chce , je to moje auto a môj olej , po viacerých striedaniach oleja som chcel zvoliť niečo čo budem používať stálejšie , a naskytla sa mi možnosť zistiť ako na tom ten olej je tak som to dal zistiť a poskytujem to aj vám čo som nemusel . Kto vie ako funguje svet tak vie že podobné veci resp. nič v živote nie je zadarmo ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

McMatej, z toho rozboru oleja sme sa dozvedeli iba toľko, že olej si dobre drží kinematickú viskozitu pri 100°C, ale takú teplotu olej v mojom motore bežne vôbec nedosahuje. Údaj pre 40°C ale chýba, pritom v zime pri krátkych jazdách toto je dôležitejšie číslo. Potom je tam výsledok, že kovové aditíva, či ako tam bolo napísané sú ako pri novom oleji. Tiež super, len je zaujímavé, že mali o málo vyššiu hodnotu ako nový olej. Ale o HTHS viskozite, strihovej stabilite oleja nie je ani slovo, TBN hodnota oleja nebola zmeraná. A to sa bavíme stále o oleji ktorý je z pomerne nového auta ktoré jazdí dlhé trasy.
Čo by ukázal rozbor pri aute ktoré jazdí krátke mestské trasy so studeným TSI motorom? Silno uvažujem nad tým, že nechám si spraviť podobný rozbor vo VÚRUPe, akurát ešte neviem, že za koľko to robia.

Editováno: , autor: e1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mně tak napadlo, voda v oleji se netestovala? Ta se z oleje dostává (odpařuje) hůře než palivo. Takže (i když to asi není tento případ) pokud se dostane palivo do oleje díky častým studeným startům, tak by tam měla být i voda (zkondenzovaná).

 

Ale to mně jen tak blikla myšlenka.

 

Takhle je to nějaké divné, nemůže to být chyba při testování nebo při odběru vzorků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som tu videl vselijake zdrby
 
Kazdopadne nech sa paci
 
Dobrý deň, pán sk0d@, v prílohe Vám posielam cenovú ponuku na niektoré analýzy použitého oleja. K porovnaniu by bolo potrebné priniesť aj asi 0,5 L čistého oleja (na porovnanie viskozity). Použitého oleja bude na tieto analýzy potrebné asi 0,8 l oleja. Momentálne sa veľmi nezaoberáme vyhodnocovaním olejov, naše laboratórium je skôr zamerané na palivá. Skúšky vieme vykonať aj ich niektoré máme akreditované, avšak na vyhodnotenie či je olej ešte použiteľný/nepoužiteľný nemáme dostatok informácií. Toto by Vám skôr mohli poskytnúť kolegovia v Slovnafte na oddelení Mazív. Ak by ste sa rozhodli využiť naše služby, vzorku môžete priniesť na recepciu Slovnaftu, kde si ju preberieme. Prípadne pošlete poštou na našu adresu. Spolu so vzorkou prineste aj objednávku s Vašimi kontaktnými a fakturačnými údajmi. Vzorkovnica v ktorej bude olej prinesený musí byť suchá a čistá aby sa neskreslili skúšky. Nesmieme preberať vzorky v nádobách, ktoré sú určené na jedenie alebo pitie. Po vykonaní analýz, výsledky posielame vo forme protokolu o skúškach (je bezplatný) najprv mailom a následne spolu s faktúrou poštou.

 

post-96711-0-89985400-1467273405_thumb.j

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sk0da - ono snívať a kritizovať vedia všetci , ale dať sem výsledok testu ktorý stojí zhruba tak ako si nám ukázal to nie ... od stola sa všetko dobre rozpráva , škoda že realita je iná ... sú samozrejme lacnejšie aj drahšie rozbory , tých testov je tam kopec čo všetko sa dá , samozrejme potrebuješ vzorkovnice podľa popisu , snažiť sa to vypustiť do čistého aby si to veľmi neovplyvnil a pod...

 

ja som sa dozvedel o tom oleji čo som chcel a budem pokračovať v jeho používaní , ak sa mi ešte naskytne takáto možnosť dám na rozbor aj olej s Felicie ktorá má 259 000km , mení sa po 14-15tkm , väčšinu času Castrol GTX 15w40 , posledné dve výmeny Mogul 10w40 Extreme , toto by ma skôr zaujímalo lebo je to auto ktorým jazdím denne a kratšie trasy ...

Editováno: , autor: suri.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by bolo tiež zaujímavé. Pretože do starej škodovky 120L čo máme doma tak má podobné KM a po oleji od Slovnaftu som tam dal dve výmeny Castrol 10w-40, obával som sa zadretia skrz rozpustenie usadenín a aj, že bude žrať viac oleja ale po asi 5tkm motor ide ešte lepšie ako pred tým, v zime ľahšie štartuje a podľa všetkého ešte aj menej žerie olej resp. za tie 2-3tkm čo s ňou najazdím tak nemusím dolievať nič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som tu videl vselijake zdrby

 

Kazdopadne nech sa paci

 

Dobrý deň, pán sk0d@, v prílohe Vám posielam cenovú ponuku na niektoré analýzy použitého oleja....

attachicon.gifAnalyza oleja.JPG

 

Dobrý vtip, že vraj 404 € (+ musím kúpiť ďalší liter oleja navyše). :D

Za tie prachy mám olej na najbližších 120 tisíc km (5 rokov).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...