Jump to content
roti

Difuzor S3 Sportline

Recommended Posts

Ano je ale je to moc drahe, u nas v Chorvatsku je levy dil chromu 173€, stredni dil chormu 173€, pravi dil chromu 173€, a difuzor je kolem 96€ tak spolu dohromady kolem 615€. Za to se da spravit pekny vyfuk a koncovke vyberes jake chces....

3V5807833  2ZZ - levy dil

3V5807834  2ZZ - pravy dil

3V5807823  2ZZ - stredni dil

3V5807521H 9B9 - difuzor rovnaky pre sedan a combi....

• Upvote 1

minulý týden jsem potkal nějakého vášnivce, co tam ten hnus měl. Někdo tady v jiném vlákně tvrdil, jak to z dálky není vidět, že je to přidělané těmi šrouby. Je to vidět už na 100 metrů a navíc vlevo dole lezou z podlahy ty skutečné ohnuté nudle... Takže tohle je jen bastl pro tuzéry, ale věřím, že to bude k vidění často.

Edited by janmatejicek
  • Downvote 1

tak já jsem dostal od kamáráda koncovky z octavie RS a tak trochu jsem si s tím pohrál a skusil jsem to nainplementovat na superba TSI 162 Kw,kde jsou 2 výfuky,no a nakonec to vypadá takto:

IMG_20170514_144800.jpg

IMG_20170514_144743.jpg

IMG_20170514_144749.jpg

IMG_20170514_144753.jpg

• Upvote 1

Tak v rámci možností proč ne. Minimálně plusové body za to, že to není falešné ozdobné a navrtané do nárazníku :-)

Pozeral som to na bazosi niekde pri Novom Meste nad Vahom a za 170eur ho ponukal a original ziadna cina.Teraz som ho pozeral znova a uz ho ponuka za 250eu dva mesiace dozadu som mu volal a cena bola 170eur tak pekne zdvihol cenu.

Edited by cobra112

Nevíte jak je to s instalací tohoto difuzoru a virtuálního pedálu pro otevírání kufru ? Myslím, jestli tam je již nějaká příprava apod.

Popř. dají se ty chromové díly přímo dokoupit a nainstalovat ? (3V5807833  2ZZ, 3V5807834  2ZZ, 3V5807823  2ZZ)

Edited by Shaarky

Odpovím si sám - doinstalovat se nedají, otvor na tažné se musí zřejmě svépomoci vyříznout.

Zajímalo by mne, v čem je problém u toho virtuálního pedálu, nemáte někdo nafocenou originál instalaci ?

Shaarky vyrabaju sa dva druhy difuzoru jeden ma dieru na tazne a druhy nie.Samotne chromove listy sa nedaju domontovat musis kupit aj celi difuzor.Virtualny pedal sa da dokodovat ale musis zohnat snimac pod naraznik a potom dokodovat tak neako.Zaujimal som sa o to ale nakoniec som to nechal tak.

• Upvote 1

Díky @cobra112, já virtuální pedál mám, ale na DE fóru s tím pak byl po předělání problém, tak mne právě zajímalo, v čem je problém - snad to tam dokonce nějak lepil či co...

O těch dvou variantách jsem nevěděl, díky! Nemáte někdo náhodou číslo té druhé varianty ? Dle ETKY se mi to nedaří najít... předpokládám, že to bude 3V5807521 s nějakým písmenem na konci ?

Edited by Shaarky

Shaarky neviem etku ale raz som volal na jeden inzerat a ten chlapik sa ma pytal ze ci chcem s vyrezom na tazne alebo nie a ze su to original dielce skoda tak podla toho som myslel ze sa vyrabaju dva druhy toho difuzora.

Jen pro info, psal jsem na OB Autodíly.cz ohledně provedení s otvorem na tažné a dostal jsem odpověď, že by jej měli v "nejbližší době" naskladnit.