Přejít na obsah

Palivový filtr - benzín


NOS

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Tak jsem ted trochu nedobrovolně měnil palivový filtr po asi 4 letech a 50 tis. km

 

výsledek:post-29756-0-79431900-1382294296_thumb.j

 

a důvod výměny (žena cítila benzín u auta když se parkovalo): zvenkupost-29756-0-09863500-1382294305_thumb.j a zevnitř post-29756-0-19338400-1382294313_thumb.j díra ve stěně filtru pod tím plastovým držákem kterým je to přichycení ke karosérii, pěkně si to kapalo před kolem a dělalo loužičku. Podotýkám že to byl originál škoda díl (čti UFI made in china)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove,rychly dotaz. Vlezl jsem pred zimou pod aute ze mrknu jestli je vse ok a co nevidim. Palivak co jsme menili cca dve sezony zpet, je rezavy jak okapova roura. Kupaval jsem nejakou nahradu, klasika 200,- Mam uplne obyc typ bez toho zpetneho ventilu. Origos byl hlinik a tento je ocividne plech a kdo vi jestli vubec s povrchovkou.Nevite jestli se da sehnat jeste origos v hliniku? Jestli ne, zkusim koupit opet plechac,ale asi ho pred vymenou striknu barvou at neni zase hned sezrany. Mam obavu,aby mi nekde neprohnil.Kor pred zimou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

Kolega se mi snazil vymenit palivovy filtr u Fabie 2, ale stala se nemila vec.U tech vyvodu (na jedne strane 1 a na druhem 2) pri tom jednom vyvodu nalomil to plastove "U" co je na tom jednom vyvodu.Da se to nekde sehnat?Ve skodovce mi nebyli schopni rici jak se to jmenuje ci co to je.Udajne to ma byt nejaka priruba uchyceni palivoveho filtru.

 

Snad me chapete :)

 

Mohl by to byt dil spona hadicova pruzna skoda fabia 2 kod dilu N 906 867 01

Editováno: , autor: csbot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No proc by neslo, to je tak hloupe resene? Kdyz jsem zjistoval vse, tak jeden model ma sponu a druhy nema a nejsem si jisty, ktery je muj pripad, nebot na sklech mam auto vyroby 2008 a registrace 2009.Tak presne nevim, ktery model by tam mohl byt.A kupovat kvuli toho hadici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...