Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
ibatak

Launch Control - skusenosti, nazory?

Doporučené příspěvky

Cim vsetkym si prechadza auto pri Launch control? Viem si predstavit ze na ten moment ked auto akceleruje zo 4000ot/min je to prenos velkej sily cez prevodovku az na kolesa v kratkom momente, ale ide mi o to ci je nejake racionalne obmedzenie na pocet startov napr. Viem ze pri o mnoho vykonnejsich autach som sa docital, ze po par pokusoch nastali technicke problemy rozneho typu. Aj predajca ked mi odovzdaval auto tak tak nejak naznacil ze je to sice tam, ale nejak casto by to nepouzival. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

No bylo mi řečeno to samé. Po pravdě to moc nepoužívám - naposled když jsme porovnávali zrychlení s Alfou Romeo Veloce 280hp. Po asi 5 - 6 pokusech mi to hlásilo přehřáty DSG. Nicméně třeba takový Porsche udělá těch LC třeba 50x za sebou bez problému a to to ještě startuje z 5-6 tisíc otáček.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tomu celkom rozumiem - viem si predstavit ze PDK je stavane na ine vykony.

Ako skoncilo porovnavanie s Alfou?

Po tom co ti vypisovalo priehratie tak malo auto nejake odmedzenia? Alebo stačilo len nechat schladit?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Stačilo to nechat chvíli zchladit a pak to zase šlo. Pocitově jel líp superb, ale na stopkách byla rychlejší alfa. Ta auta jsou úplně odlišná, srovnatelný je jen obsah a výkon.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Uz len zo zaujimavosti... Pamätáš si aj casy na 100? Superb ma 5.8 alfa 5.7 ak som to spravne pozeral.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

5.8/6 vs 5.6 mám pocit, ale zrovna AR veloce neměla LC nebo nebyl použit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Technicky dotaz - pri launch controlu sepnou pustenim brzdy lamely spojky napevnou nebo je tam nejaky elektronikou rizeny okamzik prokluzu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se