Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

@vormen ako pises, kolega ma rapida a ma ho tak isto krivo. a toto ja nechapem. tak je to na krivo roky, ale nenapravime to. na druhe stranke, koleg afurt vychvaluje toho rapida, ma 80t km a ked sa ho spytam, hento reklamoval, to mal zle vyrobene. ale hlavne ze povest tych aut je sakra nad auto. tak kde je ta pravda. ani stipkou som nezapochyboval o skode a jej kvalite pred kupou. ved opel je sunt a mal som bezproblemovo odkrutene statisice. tak so skodou len olehj a filtre a spotrebny material budem menit som si myslel. a hold sme doma. zrazu sa tu priznava postupne chyba za chybou aj z inych modelou. normalne sa citim nasraty a podvedeny mienkou o das auto. jedine jeden clovek mi po kupe povedal doslovne,  ze skoda penez, ze ta kvalita nie je taka ako to ospevuju. ma doma okrem inych aut i roomstra. vsetci z okolia chvalili, kym som sa po kupe a objaveni problemov nespytal na konkretne veci.

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl bych to stejně holt natrefil na špatný kus.

Bych dal Scalu protiúčtem a koupil tříválcovou FL Astru a bude mít klid a bude šťastný.

Já měl minulý rok opačný problém po 16letech spokojeně u ŠA jsem koupil novou Toyotu a za rok 8 věcí co jsem řešil, musel bych. Než někde brečet a jezdit po servisech prodal jsem ji, zase se vrátil ke škodě a nemohu říci špatné slovo jen tak na okraj. Čím jednodušší výbava a letitá výroba zaručují úspěch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ben06 ak si si nevsimol, jediny som riesil zadne dvere a spravil si ich, tak isto padajucu vodu z ostrekov a ine. Kopec technickycj veci som sem prispel, ci popisal vady, co iny nepostrehli. Sorry, ale ak si pozres cele forum, mozno pindam, ale i tie veci riesim.

 

A vadny kus to neni, viacery maju sedanku, nenaprogramovane ostreky, nelisujuce dvere, padajuca voda v ostrekoch, atd. Sorry, je to vadna vyroba, len 90% to riesi tipickou mentalitou, ved to mi je jedno. Co, ze som si zaplatil za nove auto, budem dtzat hubu a krok, lebo je to komfortnejsie, ako zdvihnut si zadok a handrkovat sa so servisom, ci si to spravit. Tak asi tak. A tie vady ako volant, sos, msl i rapid i ine modely. Nie je to o vadnom kuse, ale vadnom pristupe vyroby a drvivej vacsiny zakaznikov, ktori si za svoje peniaze nepytaju to co zaplatili. Howk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se volantu tyká, tak to rozhodne nebude problém jen jednoho modelu, ale spíše značky jako takové. Osobně jsem zažil křivý volant u OII, FII, Yeti FL, Rapid před FL. Všechno to byly auta v rodině a u všech se to projevilo při relativně nízkém nájezdu km (tak před hranicí 30 tis), rekordmanka v tomhle byla OII (FL), u ni se to projevilo už po prvních par tisících km. 

Editováno: , autor: Rapid1.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s volantem mam problem jako ostatni, asi od 4 tis.km, ale jinak jsem se Scalou spokojeny.vybava Ambition a stejne i Lane Asist vypínám.Klima byla zapnuta asi 2 krát, vyhrivani sedaček asi tak 3 krat.zadnych zavad jsem si nevsim, zamrzle radio- ok,muze stat, nic vazneho.zadny problem.mam 15 tis.km, ale naprosta spokojenost s jizdnimi vlastnostmi, spotrebou,svetla perfektní, motor prekvapil, kufr optimalni, brzdy super a nějakou kameru a cidla na parkovani nepotrebuju, (ale musim se smat kdyz vidim lidi pri couvani jak do ty kamery cumi)super auto za odpovídající cenu.naprosta spokojenost.jenom ty lerni Micheliny mi opet zklamaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci je to len moj pohlad ale v teste O4 sa mi zda, ze volant ma tiez mierne natoceny kuknite o 034 az 036 sek a potom aj na 3 min.  Aj v inych častiach to je asi vidiet. Alebo sa mi len zda????

https://www.youtube.com/watch?v=qBkM3Qh-u-s

 

Editováno: , autor: petulko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...